Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek tényleg elhiszik,...

Fideszesek tényleg elhiszik, hogy Oroszország békepárti és csak kisebbségeket védik Ukrajnában az oroszok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 08:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

"Normális ember tisztában van azzal, hogy ez egy összetett probléma, aminek része az orosz kisebbségek mészárlása."


Normális ember megkérdőjelezi a propagandát, amit hall.


"ha a háború előtt nem fegyverkeztek volna azzal a nyílt céllal, hogy a NATO-val a hátuk mögött nekimennek Krímnek és valszeg még területekről se kellett volna lemondaniuk"


A háború kezdete éppen az volt, hogy Oroszország elfoglalta a Krímet; ez miért marad ki minden több nézőpontú embernek? Nem kellett volna területekről lemondaniuk? Hát eleve ez volt a kocka, ami el lett vetve.


[link]

2023. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Normális ember megkérdőjelezi a propagandát, amit hall."


Pontosan, szűrni kell, mert sok disznóságot össze hord a keleti is, hát még a nyugati sajtótermék.

2023. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Pontosan, szűrni kell, mert sok disznóságot össze hord a keleti is, hát még a nyugati sajtótermék."


Én fordítva mondanám a sorrendet, de ezt ne nyissuk ki, maradjunk abban, hogy egyetértünk: szűrni kell.

2023. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tök mindegy a sorrend, mind2 oldalról dől a rizsa is ezerrel.
2023. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Akkor most tényleg igaz , hogy az ukránok békeidőben megöltek 20 ezer orosz civilt?
2023. okt. 26. 11:50
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor most tényleg igaz , hogy az ukránok békeidőben megöltek 20 ezer orosz civilt?"


Hát nézd, nem voltam ott, én is csak a hírekre tudok támaszkodni, de szerintem ebben a formában egyáltalán nem igaz. Az minden bizonnyal igaz, hogy sok tízezer áldozata volt a háborúnak.


Ami nem igaz:

- nem békeidőben, hanem háborús összecsapásokban

- nem etnikai alapon

- nem csak oroszok, hanem az ukránok is

- nem csak civilek


Kb pont annyira volt ez etnikai népirtás, mint amennyire Oroszország háborúja az, hiszen elvileg "békeidőben" megtámadtak egy országot, ahol meghalt sok ezet ukrán civil.

2023. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15


Ha nem is 20 ezret de 10 ezret mindenképpen.


Csak erről nem illik beszélni, mert az Azovi nácik most szentek lettek


Node lehet most vonyítani, hogy az oroszok leválasztották Krímet meg védik a biztonság politikájukat de az USA pont ezt csinálta Kubánál és nem az USA-n múlt, hogy nem lett belőle világháború, valamint ugyanazt csinálta az USA Koszovóval mint az oroszok Krímmel, csak ők még fszán le is bombáztak érte egy szuverén országot.


Szóval nem kell precedenst teremteni és akkor nem lesz min vonyítani!

2023. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"az USA pont ezt csinálta Kubánál"


Nem emlékszem, hogy az USA lebombázta volna Kubát, és magához csatolta volna néhány megyéjét.


"az USA Koszovóval mint az oroszok Krímmel"


Koszovó az USA tagállama lett? Lemaradtam volna valamiről?


"csak ők még fszán le is bombáztak érte egy szuverén országot."


Miután néhány éve már háborúztak, és nem sikerült sehogyan sem leállítani.

2023. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!