Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kellene Magyarországon egy...

Mi kellene Magyarországon egy kormányváltáshoz?

Figyelt kérdés

Tudom, jobb ellenzék, kevesebb Gyurcsány, de ezek adottságok, szerintem nem csak ezen múlik az egész.


Vélemények?



2023. okt. 25. 11:05
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
15%

#19


Mert olyan vagyok mint te! :D

Én is a saját kis pártomat akarom hatalomra juttatni.

Mostmár érted hogy miért olyan nehéz kérdés is ez! :)

2023. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
74%
#21: Tévedsz, nekem nincs pártom. Én azt nézem ki mit csinál, ha lesz olyan párt aki többet tesz vagy jobban csinálja ugyanazt mint az MKKP akkor arra fogok szavazni. Egyelőre nincs.
2023. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
11%

#22

Akkor jelenleg a passzív hozzáállásoddal a Fidesz szekerét tolod.

2023. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
A zemberek agyában egy nagy Format C:/S, hogy tudatosuljon bennük, hogy nem csak az '56-ozás, Gyúúúúrcsán, Prüsszel a hibás azért, ahol tartunk, hanem a társadalom is:).
2023. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
84%
#23: Ahogyan Te is, hiszen ha az erősebb pártra szavaznál, leválthatnánk a FIDESZ-t.
2023. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

#25

Hmm...akkor ezért nincs kormányváltás!

A kérdés megválaszolva, törölhető...

2023. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
88%
#26: Szerintem nem ezért nincs. Azért nincs amit a 4-es válaszomban is írtam és ez sajnos a Mi Hazánk szavazóira is nagyrészt igaz.
2023. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
24%
Novák Katalin cickoja
2023. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
70%
#28: Na, ezt fejtsd ki, hogyan tudnánk vele kormányt váltani, ez érdekesen hangzik! :D
2023. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
52%

#14

"Kivéve, hogy nem tudod Őket meggyőzni, nem lehet velük értelmesen vitatkozni, mert összemossák a tényeket a véleménnyel,"

Pont ezért kell a környezetedben lévőket meggyőzni, akihez oda tudsz menni naponta 5-ször, ha kell. A kormány valahogy kimosta az agyukat, ez pont idővel tette. Ezt akkor tudja visszacsinálni valaki, ha ugyanúgy rettentő sok időt beletesz.


"A szüleim, akik engem tanítottak a kritikus gondolkodásra, még Ők sem meggyőzhetőek, pedig vagy tíz éve próbálkozom vele."

Akkor nem jól csinálod. Itt addig kell nyomni, amíg a végére nem érsz a hazugságoknak és az lehet, hogy ott lesz, hogy az öszödi beszédről kell vitatkoznotok, vagy együtt hallgatjátok újra, de ennek van egy vége.

Ahhoz a véghez kell eljutni, amit egy párt nem tehet meg, mert egy pártot simán kizár az ember az életéből. Téged a szüleid nem fognak.

2023. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!