Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisoknak miért...

A balliberálisoknak miért kell balhézni pont október 23-án?

Figyelt kérdés

NEM vagyok fideszes, utálom a maffia pártot.

De a baloldali pártok mit akarnak elérni azzal, hogy pont a tegnapi napon kezdenek el balhézni? Ott van a momentum... vörös festékkel öntötte le a kordont.

Baranyi Krisztina meg no komment: [link]


Gyurcsány Feri csak szimplán beégett azzal, hogy előre felvett élőadást nyomatott a híveknek: [link]


Akkor tüntetést is szerveztek a balosok, Pankotai Lilivel az élen mentek provokálni...


Nem érzik gáznak amit művelnek? Olyan mintha arra játszanának, hogy minél jobban lejárassák magukat. Az ilyen viselkedés aligha hoz szavazókat.

Ebből csak az jön le, hogy a baloldal nem tiszteli a nemzeti ünnepeket. Nem hiába van róluk az a kép alkotva, hogy ők nemzetellenesek.


2023. okt. 24. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azért, mert balliberálisoknak hivod őket, ha nem balliberálisnak lennének nevezve, nem is balhéznának a balliberálisok.
2023. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
A balliberálisok már 56- ban is balhéztak. Ez a szokás.
2023. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Miért csak a Fidesznek szabad az év 365 napján fullba nyomni a kretént? Virágozzék minden virág, hagy csinálják a balosok is.
2023. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2-esnél nem világos, hogy ő most a ruszkikat balliberálisozta le -akik kommunisták voltak bytheway-, vagy a szabadságharcos magyarokat?!
2023. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Most nem megyek bele sem a balliberálisozásba, sem abban, hogy 2006 után Orbánt kell-e ezzel sajnálni. Maradjunk csak a kérdésnél: miért éppen október 23-a?


Nos, október 23. az elnyomás elleni kiállás történelmi emléke; arra emlékezünk, amikor néhány ezer diák úgy gondolta, hogy kiálll a zsarnokság ellen, és a puskacső elől sem szalad el. Ha én az egyre gátlástalanabb hatalom elleni kiállásra keresek alkalmat, akkor szerintem ennél szimbolikusabb dátumot keresve sem találhatok.


A valódi kérdés az, hogy miért NE október 23-án legyen hatalomellenes tüntetés.

2023. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
5-ös jól mondja, minden más csak mellébeszélés.
2023. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Legalább nem városrészeket égettek fel az elfogadás nevében, mint Amerikában.
2023. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, valami jó marketingest szerezhetnének a balosok, mert ez így nem növeli a népszerűségüket. Azt is gáznak tartom, hogy Pankotai Lili félék osszák az észt. Látszik a kislányon, hogy nem 100-as.
2023. okt. 24. 13:34
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nehéz felvenni a versenyt egy olyan politikai közegben, ahol módi az, hogy lányokat alázzanak a véleményük miatt.
2023. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

" valami jó marketingest szerezhetnének a balosok, mert ez így nem növeli a népszerűségüket"


Amúgy ettől függetlenül egy kérdés: mi növelné a népszerűségüket szerinted? A kérdés őszinte és előítélettől mentes, tényleg érdekel.

2023. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!