Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett ismét kudarc a...

Miért lett ismét kudarc a baloldal tegnapi tüntetése is?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Bármit szerveznek, semmi jó nem sül ki belőle. Érdektelenségbe is fulladt, ráadásul ünneplés helyett hisztériára és hergelésre futotta nekik. De miért ilyenek?


2023. okt. 24. 09:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, de megint nem jött össze a nagy kormányváltás, meg a tömeget újból nem sikerült maga mögé állítani az összellenzéki tömörülésnek, a kormányzat köszöni szépen, megvan, és teszi a dolgát továbbra is - mi ez, ha nem kudarc az ellenzékre nézve?
2023. okt. 24. 12:18
 12/22 anonim ***** válasza:
Az utcáról kellene kormányváltást csinálni, amikor még Orbán Viktornak sem sikerült?
2023. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De az összellenzék mögött óriási tömegek állnak! Az emberek soha nem látott módon elégedetlenek a kormányzással! Vagy akkor mégsem?
2023. okt. 24. 12:33
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted el tudja, bárki is mozditani Orbánt a hatalomból, hogy önszántából adja azt át? Mert, ha igen, akkor elárulhatnád, hogy. Szerintem sokan lennének rá kiváncsiak.
2023. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, eljön még az a nap mikor az összes fidernyák menekülhet Moszkvába mint ávos nagyapjuk.
2023. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem értem az efféle kérdéseket, ennyire hiányzik egy nagyobb balhé a Fideszeseknek, ahol talán pont ők fogják húzni a rövidebbet?
2023. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
14-es, demokratikus választáson le lehet cserélni, nem kell rá és pártjára szavazni. Ja hogy nincs jobb?
2023. okt. 24. 13:03
 18/22 A kérdező kommentje:

És még a munkáját végző tudósítót is inzultálták: [link]


Pedig ők aztán a tolerancia bajnokai. Csak hát milyen irányban toleránsak.

2023. okt. 24. 13:04
 19/22 anonim ***** válasza:

#17

Hol van demokratikus választás?

2023. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Aha, demokratikus választás egy olyan országban, ahol a miniszterelnök pártjából kerül ki az elnök, a főügyész a volt szobatársa és az ország egyik leggazdagabb embere egy 15 éve még gázsszerelőként dolgozó vidéki főbunkó, aki történetesen emberünk telekcimbije.

Jelentések tömege bizonyitja, hogy mennyire is demokratikus kishazánk.

2023. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!