Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak azt lódítják,...

Baloldaliak azt lódítják, bedöglőben az országunk. 100 év alatt nem tudott példát mutatni más ország ilyen jólétre mint a miénk, akkor miért kamuzni?

Figyelt kérdés

Tele van a fórum ilyen kérdésekkel. Mire fel? Az emberek az életben érzik a jólétet, bőséget. Nem hiszik el pár siránkozó úszítónak amit idelöttyent, meg amit nem.


Megint, mire jó ez? Fizeti valaki őket? Mert olyan rendszeresen jönnek ugyanazok a kérdesek megírva, ember azt hinné fizetve vannak.



2023. okt. 17. 14:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, ha ez valóban lóditás lenne, akkor nem csökkene annyira a népességünk, hogy már a szavazókörzeteket kell átirni emiatt, vagy ázsiából vendégmunkások tömegét behozni, mivel itthon már nincs megfelelő munkaerő. Ha ez valóban lóditás lenne, akkor boldog boldogtalan idejönne, mint mondjuk az európai országokba -lásd Németország, Ausztria, Hollandia, Spanyolország, vagy, még az épp összedőlő Angliába is mennek ki magyarok-. Ha ez lóditás lenne, akkor nem kéne lasszóval fogni a közalkalmazottakat a tanároktól, orvosoktól, ápolóktól a tűzoltókig és nem kűzdene olyan állományhiánnyal az állami szféra, hogy az már az önfenntartást és a működést veszélyeztetné. Ha ez lóditás lenne, nem nálunk lenne a kontinens legrosszabb inflációja, ami világviszonlyatban is top 10-es helyezés, nem nálunk lenne teljesen rottyon a gazdaságunk és a termelésünk.


Én megkockáztatom, hogy ez nem lóditás.

2023. okt. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Fideszesek kérlek áruljátok már el nekem hogy milyen érzés önálló gondolatok és vélemény nélkül élni? Mert olyan ügyesen és szépen tudjátok fröcsögni azt amit a párt tv közvetít hogy még egy papagáj is megirigyelné ezt a képességet
2023. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jólétre?! Hol élsz, ember?! JA, el is felejtettem, hogy te a felső tizezer tagja vagy? Van néhány BMW-d, Ferrarid, van 10 ezer ha földed, van két-három kastélyod, kér gyereked, akik elite iskolába jár, szigorúan keresztvetősbe, de az iskolában mágis ellopja a társa csokiját, hiába, a lopás öröklődik?! JA, és nyáron jachtozik a tengeren, mint Diana hercegnő, de ő megtehette. TI MINDENT TŐLÜNK LOPTATOK EL!
2023. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy mennyire releváns azt számon kérni egy fideszestől, hogy nincs saját gondolata?

Én egyetlen önálló politikával kapcsolatos gondolatot még nem hallottam nem politikus, civil embertől, ami nem lett volna egy tv-ből vagy netről lopott szöveg, vagy bármilyen közhely, amit még a legutolsó putrilakó is ki tudna böfögni.


A másik dolog pedig, nem értem, hogy az embereknek miért az számít jólétnek, hogy kastélyuk van. Én simán el lennék egy átlagos házban, átlagos autóval, átlagos fizetéssel, de olyan munkahelyen, amit szeretek. Ne úgy kezeljenek az ügyintézésnél és a kórházakban és a közoktatásban mint egy rossz kutyát. A hatóság ne ellenem, hanem értem dolgozzon. Ezek nincsenek mindig meg Magyarországon és a kormány tehetne értük nagyon sokat, de elég nagy szerepe van ebben a pofátlan szar mérgező személyiségű magyar embereknek is.

2023. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14, attól a párttól, ami a magyarság ideológiáját hirdeti?

Hát ne haragúdj, de szerintem eléggé releváns.

2023. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőcske: neked lila fingod sincs arról, hogy milyen a jólét!

Az, hogy el tudsz menni egyszer egy Győzike koncertre, az inkább szégyen mint gazdagság!

2023. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!