Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak azt lódítják,...

Baloldaliak azt lódítják, bedöglőben az országunk. 100 év alatt nem tudott példát mutatni más ország ilyen jólétre mint a miénk, akkor miért kamuzni?

Figyelt kérdés

Tele van a fórum ilyen kérdésekkel. Mire fel? Az emberek az életben érzik a jólétet, bőséget. Nem hiszik el pár siránkozó úszítónak amit idelöttyent, meg amit nem.


Megint, mire jó ez? Fizeti valaki őket? Mert olyan rendszeresen jönnek ugyanazok a kérdesek megírva, ember azt hinné fizetve vannak.



2023. okt. 17. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Melyik emberek érzik, A németek vagy Svájc?


Most komolyan, akkora nagy a jólét, hogy törvénnyel kellett kitiltani az egyre több csövest a közterületkről például. Ilyen még a mindenféle rühesnek lehordott ballibsik idején sem volt.


Töröld ki a szemed kérdező. A fiatalok komplett menekülnek, menekülni akarnak az országból, a hideg rázza ki őket a rendszer, amit a Fidesz épít és már kiépített Magyarországon. És a te meglátásod szerint, fiatalok nélkül milyen jövője van az országunknak?


Annyi volt a mázlitok, hogy 2008 ban volt egy világválság amit a Fidesz Gyurcsányra mutatott. És a röhej nem ez, hanem hogy még mindig itt tartunk már 16 éve, hogy "Gyúcsány". Túl kéne lépni ezen.


Vagy te észak kórea mintára gondoltál kérdező jólét alatt?

2023. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, te honnan tudod hogy a publikumon megosztott híreken kívűl még mennyi és milyen hitelt vettek fel Fideszék?


Mert a valóság az nem publikus.

2023. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért,mekkora a jólét?Alátámaszthattad volna tényekkel mert így nem esik olyan jól a röhögés.
2023. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

Hát mondjuk a szar dolgokról is listát lehetne írni, de azért éppen nem olyan szar a helyzet, mint ahogy sokan beállítják. Jólét az van. Legalábbis a nagyobb városokban, ahol én szoktam járni, mindenki a Nike cipőkkel, meg az Iphoneokkal villog, a legjobb kocsikkal járnak és pont ők azok, akik panaszkodnak.


Próbáljátok olyan országokhoz hasonlítani a miénket, amik nem a legnagyobb turisztikai központok, és nincs legalább 3 multicégük. Én nyitott vagyok bárkinek a véleményére, tapasztalataira, de Amerikához, Németországhoz és hasonlókhoz mérni Magyarországot nem valami fair.


Most nem akarok úgy tenni, mintha minden jó lenne, de azért bakker, ne tegyünk már úgy, mintha IRL éhezők viadalában lennénk, miközben tele vannak a kukák félig megevett gyorskajával.

2023. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

“100 év alatt nem tudott példát mutatni más ország ilyen jólétre, mint a miénk.”

Te ezt komolyan is gondolod? A lapos Föld hívőktől szerezted ezt az infót?

Moldován kívül az összes európai ország megelőz minket életszínvonalban.

Mondjuk egy valamiben igazad van: más ország 100 év alatt nem tudott példát mutatni arra, hogy egy gázszerelőből legyen az ország leggazdagabb embere.

2023. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
4) nézz már szét Debrecenben egyszer ami az ország 2. legnagyobb városa.néhány látványépületen meg pár utcán kívül annyira lepusztult a város mint soha azelőtt korábban,az '50-es évekig visszamenőleg.
2023. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

6. Értsd félre és pontozd le ezt a válaszomat is.

Még mindig nem azt mondom, hogy Magyarország egy utópia, vagy nagyon jó hely lenne, csak légyszives a saját kategóriájához hasonlítsd.


Szokás szerint le vagyok pontozva, mert nem abból áll a válaszom 99%-a hogy mindent szarozok.

Egy szóval nem mondtam, hogy egyet értek a kérdezővel egyébként.

2023. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Hol van itt jólét ember?
2023. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát ja most meggyőztél bocsánat, tévedtem, akkor az, hogy naponta elmegyek 25 kuka mellet és mind tele van krva kajával, aminek semmi baja, csak nem bírták megenni, az biztos annak a jele, hogy mi valami gettó országban élünk.Tényleg. Semmi jólét nincs. Posztold ki a neten, az Iphoneoddal hogy nem élsz jólétben.
2023. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9) hol van ez?Erre,békés -megyében sort állnak a kukák előtt,egész nap durkálnak bennük.
2023. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!