Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győzike házhoz ment a pofonért...

Győzike házhoz ment a pofonért a Fradi meccsen?

Figyelt kérdés
Bejárta a sajtót, hogy a Debrecen szurkolók rasszista bekiabálásokkal köszöntötték legutóbb, de szerintem azért az nyilvánvaló, hogy a foci drukkerek és a szélsőjobb tábora közt van átfedés. Szóval Győzike is azzal, hogy kiment a VIP szektorba kicsit céltáblát rajzolt a fejére.

2023. okt. 12. 12:59
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem vagyok focirajongó leszőgezem,de amit az a baromarc kapott azt rendesen ki is érdemelte.Szerintem is házhóz ment a pofonért...:-D
2023. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az a véleményem, hogy megérdemelte. A drukkerek helyében ott rögtön helyben szétvertem volna azt a tenyérbemászó képét!
2023. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Debrecen is fidesznyik csapat.
2023. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Győzike nem olyan hülye, mint amilyennek tűnik. Tudta, hogy ha kimegy egy ilyen meccsre és közszemlére teszi magát, abból valamilyen botrány lesz. Ez pedig neki reklámot jelent.
2023. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!