Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapest, Debrecen, Veszprém,...

Budapest, Debrecen, Veszprém, Székesfehérvár, Győr már multikulturálisabb mint a hasonló méretű Nyugat-Európai nagyvárosok?

Figyelt kérdés
Én jártam Nyugaton de nem láttam azt a fajta sokszínűséget mint amit már a magyar nagyvárosokban látok. Pedig hát a Fidesz nem ezt mondja ám az M1-en. Nagyon nem ezt. A valóság mégis teljesen más mint ahogy a Fidesz lefesti.
2023. okt. 2. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom, de Londonban konkrétan minden van és nem az angolok vannak a legtöbben az tuti. Aztán a magyar nagyvárosok mint mondjuk a második legnagyobb városunk Debrecen Nyugat-Európában nem igazán számítanának nagyvárosnak, még Ausztriában is sokal nagyobb a második legnagyobb város Graz, a fejlettségéről nem is beszélve. Az viszont tény, hogy Debrecenben ha sétálsz a belvárosban sőt már a külsőbb területeken is lassan több külföldit látsz már mint magyart és nem svéd, norvég vagy izlandi túristákról van szó, hanem mongól, török, kínai, korea gazdasági migránsokról és néger vagy egyéb harmadikvilágbeli egyetemistákról.
2023. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

London főváros, a felsoroltak nem.

Veszprém meg messze nem nagyváros.

febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!