Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Székesfehérvár hogy lett...

Székesfehérvár hogy lett csőfideszes?

Figyelt kérdés

Nem is azon értetlenkedek, hogy miért szavazzák meg újra és újra a teljesen alkalmatlan Cser-Palkovicsot. Nincs komolyan vehető kihívója.


De benézel bármelyik városi FB csoportba, és azt látod, hogy szinte mindenki a fideszt meg a városvezetést védi habzószájjal.


Lassan szégyenlem, hogy fehérvári vagyok.



2023. jún. 20. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Olyan, mint az ország lakossága.


- Együgyű.

- Szolgalelkű.

- Kádi agymosott.

- Cigány mentalitású.

- Gondolkodás, elemzése, kutatásra képtelen.

- Funkcionális analfabéta.

- Képzetlen.

- Fejlődésre képtelen.

- Céltalan.

- Felszínes.

- Önző.

- Igénytelen.

2023. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
13%
#1 Te vagy az MZP ?
2023. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Én Orbán Ráhel vagyok.
2023. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1: fehérvári vagyok. Rühellem a Fideszt. De:

a; Cserpának valóban nincs komolyan vehető kihívója. Az ellenzék minden létező választáson Márton Rolandot tudja csak indítani ellene, akit eddig már minimum tízszer vertek bucira. Ennek ellenére csak nem bírnak mást találni helyette. Nevetséges.

b; el kell ismerni, hogy Cserpánál nagyságrendekkel rosszabb, irritálóbb és alkalmatlanabb fideszes polgármesterekkel van tele az ország, akiket a kedves választópolgárok mégis újraválasztanak

c; nem tapasztaltam, hogy Cserpát különösebb ügybuzgalommal védenék a facebookon

2023. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
A 4-el teljesenen egyet értek. Ki nem állhatom a fideszt, ha minden villanyoszlopon lógna egy, mosollyal fotózgatnám, de Cserpa ellen tényleg nincs erős kihívó. Ráadásul szerintem ő a jobb fideszesek közé tartozik, aki azért odaszól, ha valami még nála is elveti a sulykot
2023. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért tud ő is hülyeségeket mondani, például az augusztus 20-i ünnepségeket egyik éven még Fehérvárra akarta szervezni. Az iskolai kampuszt is sikerült leállítani még a tervezési fázisban mert elfogyott a pénz, de a stadiont az alapjairól újjáépíteni még pont futotta a költségvetésből, ahogy az új sportcsarnokra is van pénz. A sulikban meg felújítottak pár vizesblokkot, aztán majd lesz velük valami. Auchan körforgalom ugyan ez, szóval ugyanúgy lopják a pénzt itt is mint bármelyik másik fideszes városban, ráadásul nem is nagyon titkolják.

A probléma az, hogy nincs kihívója. Fentebb említették Márton Rolandot, ő tipikusan az a politikus akiről 4 évig a nagy büdös semmit nem hallasz, majd választások előtt kiáll a kis pultjához és várja bambán az érdeklődőket. Utána elcsodálkozik rajta hogy megint veszített és 4 évig megint nem csinál semmit. A másik "népszerűbb" jelöltlehetőség az a Földi Judit akinek az előválasztáson jókora botránya volt az offshore cégeivel, mire a DK csak-csak behúzta a parlamentbe.

Így nem lehet választást nyerni, és az ellenzék nem is épít fel senki új arcot. Tény hogy Cserpa látszólag próbál semlegesebb irányba húzni, és ez is szimpatikus néhány lakónak (még nekem is, pedig tudom hogy semmiben sem különbözik a többi fideszestől)

2023. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert a sok prolinak elég hogy 3-350 nettót megkeres túlórával 3 műszakban.És ott vannak cégek jócskán,ezt el kell ismerni.
2023. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

#1

Hányingerem van tőled.

2023. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Veszprémben Porga Gyula jobb
2023. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!