Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a káosz a Ferencvárosban...

Mi ez a káosz a Ferencvárosban? Honnan ez a nagy mennyiségű szemét?

Figyelt kérdés

[link]


Miért nincs ott rend?


2023. szept. 27. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Baranyi Krisztina erre képes. De legalább szeret provokálni a padfestésekkel.
2023. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Gégény Péter talán írhatna a miniszterelnök úrnak, hogy utalja a fővárosnak járó jogos pénzeket amikkel már jócskán el vannak maradva, és akkor lenne pénz a felgyülemlő szemét elhordására is.

Kicsit olyannak tűnik nekem a helyzet, mint amikor valaki szorítja egy másik ember torkát, aztán még neki áll feljebb, hogy hogy mer lilulni.

2023. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
+ Szökőkútban mossák a kukákat: [link]
2023. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
mert a MOL átvette a hulladékbizniszt
2023. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Krisztina nem lesz újra polgármester, remélem!
2023. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem, ez nem csak Ferencvárosban van, hanem általános jelenség Budapesten.
2023. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
A város- és kerületvezetésnek köszönhetően egyre inkább eluralkodik a káosz és az igénytelenség.
2023. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Van 3 kukáról kép... Egyszerűen szomorú, hogy nektek fideszesknek ez egy teljesen elfogadható érv, hogy ha 3 kuka így teli van akkor az egész kerület borzalmas állapotban lehet... Kajak ennyire nélkülözitek a kritikus gondolkodást? Most akkor menjek végig Debrecenbe, csináljak 3 teli kukáról képet és panaszkodjak a fideszes polgiról??


Tudom hogy sok okos fideszes is van, nekem is vannak ilyen ismerőseim, barátaim és családtagjaim is, de nem hiába általánosítunk, hogy buták vagytok...


De egyébként tényleg nem értem, ha elvileg nagy a kosz meg a káosz, akkor miért nincs a cikkben vagy 20 kukáról kép? Elméletileg ha rossz a kerület, akkor könnyen lehetne ennyit találni és azzal már vitatkozni sem lehetne...

2023. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%
#8 Te Pesten laksz? Én igen, és kerülettől függetlenül ritkán látok olyan köztéri kukát, ami nincs teljesen tele.
2023. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sőt inkább a képviselő úr rakta tele az amúgy üres szemeteseket, majd lefotózta, nem? Legközelebb írjál neki, hogy máskor a kerület összes kukáját fotózza le, mert te csak akkor bízol meg benne. És még ti általánosítotok, hogy mi buták vagyunk? Azért mi sem vádolhatunk azzal benneteket, hogy nálatok lenne a bölcsek köve.
2023. szept. 27. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!