Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon mikor fogják megtisztíta...

Vajon mikor fogják megtisztítani a keleti és környékét a csövesektől meg a cigány gangektől?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben eléggé eldurvult a helyzet, ha nem változik semmi hamarosan inkább elhúzok innét.

2023. szept. 26. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Most lenézed ezeket a néprétegeket?
2023. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Kormány az út szélén hagyta őket, az igéretükkel ellentétbe
2023. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Amint a Mi Hazánk kormányra kerül.
2023. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Menj nyugodtan, már miénk az ország.
2023. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, a vonatoknál lévő ingyenes mosdót fizetőssé tették, legalább mostantól sza*rhatsz nyugodt körülmények között.
2023. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as, én is a mi hazánkra várok igazándiból de ki tudja mikor lesz abból is valami.
2023. szept. 26. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szavazok az ellenzékre, mert az ilyen kaliberű témákhoz hülyék meg fosnak még beszélni is róla.
2023. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rendőrségünk feladata lenne ez csak a rendőrség inkább a Magyar szabálysértőkkel foglalkozik bírságolás formájában mint hogy a társadalmunkra veszélyes valódi bűnelkövetőket üldözné. Jó hogy van olyanunk hogy betyársereg vagy MÖM mert sajna a rendőrség nem a ráruházott feladatát végzi hanem valami mást. Igaz az is a munkájuk közé tartozik de mással nem nagyon foglalkoznak.

Pl: Ellopták tavaly októberben a bluetooth hangszórómat én megtettem a feljelentést de 2 tanú meghallgatás óta semmi érdemi nem történt de ha 1 fát lehugyozol közterületen arra egyből ugranak mint prosti a bré-re.

2023. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*novemberben
2023. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Amikor a Mi Hazánk a porondon lesz mert úgy látom nagyon más pártot nem érdekel csak nyomják a hülye pc szövegüket. Esetleg még akkor ha a nép egy összefogna de ez szerintem lehetetlen.
2023. okt. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!