Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmondhatjuk, hogy a végrehajt...

Árokpart kérdése:

Elmondhatjuk, hogy a végrehajtói maffia miatt a kormány lassan kezd illegitimmé válni?

Figyelt kérdés
Lassan hasonlóan sok kilakoltatást kezd újra lenni mint amilyen a 2010-es évek elején volt. A 2010-es évek közepétől jó sokáig nem voltak kilakoltatások most meg újra. Mi történik itt vajon?
2023. szept. 24. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Toroczkai lecsukja a végrehajtókat.
2023. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%

2010-es évek elején azért volt annyi kilakoltatás mert a Gyurcsány-Bajnai kormány irányította ezeket a kilakoltatásokat, hogy a következő kormányt tűntessék fel rossz színbe.


A mostani kilakoltatások mögött meg a spekulánsok állnak akik Gyurcsányékat is irányítják és az ingatlanárakkal spekulálva sok embert tönkretettek és kilakoltatásig üldöztek.


A kormánynak ehhez semmi köze.

2023. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es Akkor ezek szerint a végrhajtókat meg a rendőrséget sem a kormány felügyeli 2/-3-ad birtokában? Édes Istenem hogyan lehet ilyet mondani.
2023. szept. 24. 22:04
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Még mindig nem értem a kilakoltatások körüli hisztit.

Nem csak Magyarországon kell elhagynia az ingatlant egy fizetésképtelen személynek.

Amíg jogerőre emelkedik egy ilyen döntés, addig nagyon sok idő telik el.

Volt egy ismerős, aki tartozott, többen is mondták, hogy a saját fülükkel hallották, amint maga a végrehajtó kereste folyamatosan egyezkedés miatt, ő meg rácsapta a telefont.

Erre mit lehet mondani?

2023. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Árokpart, mennyi kilakoltatás van mostanában és mennyi volt korábban?
2023. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kólauborkával ***** válasza:
80%

Miért, te mit szólnál, ha kiadnál valamit albérletbe, azt nem fizetik se a számlákat, se a lakbért? Mosolyogva megmondod, hogy persze, biztosan szükségük van a kecóra és elmész befizetni a számláikat is?

Akkor kérlek adj már ki nekem egy kecót.

2023. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Én leestem az ágyról a röhögéstől. Az nem kérdés, hanem tény, hogy a kormány korrupt és ebből fakadóan akár illegitim is. Ami a végrehajtókat illeti, bedobták ugye a főnököt a mélyvízbe, Völner Pali bácsi pedig szabadlábon védekezik, holott előbbinek 10, utóbbinak 8 év börtönbüntetést indítványozott az ügyészség. Semmi korrupció, ugye? Én meg persze vaníliaillatút fingok.
2023. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van adósom, a volt főnököm. 2020-as ügy és pár hete lett vége az ügynek, a marasztalási perben hozott jogerős itélettel. 2020 vége óta egyetlen levelet sem vet át, most indul majd a behajtás, de valószínűleg jövő tavasszal lesz belőle valami. Elképzelhető, hogy ő is ki lesz lakoltatva, mivel az időmúlásával az eredeti összeg kamatait is meg kell fizetnie.... Azért már nehogy sajnáljuk, magának köszönheti....
2023. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Akkor lenne illegitim a kormányzás, ha nem hajtanák be az adósokon az adósságokat.
2023. szept. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vegyen fel mindenki hiteleket, és ne fizesse, és hadd éljen ugyanúgy tovább, mintha mi sem történt volna.

Ez egy valóban igazságos dolog lenne.

2023. szept. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!