Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz neki, hogy megvédte az...

Örülsz neki, hogy megvédte az Orbán-kormány a magyar vásárlókat az olcsó ukrán mezőgazdasági termékek behozatalától, ezzel segítve azt hogy például a pékáruk ára továbbra se csökkenhessen?

Figyelt kérdés

"A magyar gazdák érdekében, miután “Brüsszel úgy döntött, nem tartja fenn tovább az ukrán mezőgazdasági termékekre vonatkozó behozatali tilalmat, hazánk nemzeti hatáskörben megteszi azt és ki is terjeszti egy szélesebb termékköre” – jelentette be pénteken este Nagy István agrárminiszter. Emlékeztetett, hogy szeptember 15-én lejárt az Ukrajnából származó mezőgazdasági termékekre vonatkozó uniós behozatali korlátozó intézkedés, de “a piaci zavarok kezelése érdekében azonban a moratóriumot a továbbiakban is fenn kell tartani”."


[link]



2023. szept. 17. 06:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, örülök, hogy több pénzt költhetek élelmiszerre.
Nem, azt kellene segíteni, hogy a túlárazott magyar gabona versenyképes, olcsóbb lehessen.
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
külföldre járok bevásárolni, nem fizetek túlározott magyar szarokért
2023. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szinte minden gondolkodni képes magyar, aki a határ közelében lakik, külföldre jár vásárolni. Rengeteg pénzt lehet vele spórolni. Külföldön nincs árstop és hatósági akció, mégis olcsóbb az élelmiszer de a minősége is jobb.
2023. szept. 17. 07:03
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem baj, mert legalább ezek az ördögi transz seregek, nem operálnak mindenkit nővé -igen, még a nőket is-, havonta 2x.


Az országra ki lehetne rakni az államilag igazgatott zártosztály táblát (csak az a baj, hogy Orbán Viktor a zártosztályokat is bezáratta, akarom mondani, legyőzte)

2023. szept. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Salx Narval ***** válasza:
73%

Én nem igazán értem hová kerül a mezőgazdaságban megtermelt termékek haszna. A gazdák, a feldolgozók, a kereskedők és a vásárlók is panaszkodnak. Kik járnak akkor jól, v kinek a sirámai hamisak? Ha ez ennyire rossz minden érintettnek mi a francélt kell ezzel foglalkozni, azt kellene erőltetni ami mindenkinek megéri a gazdálkodást pedig azokra kell hagyni akiknek így is megéri.


Amúgy kíváncsian várom a többi most még a rendelet feloldása mellett érvelő ország reakcióját. Most, hogy mi és pár szomszédunk továbbra is fenntartjuk a behozatali tilalmat de az átszállítását nem gátoljuk így náluk fog lecsapódni az olcsó ukrán termény és termék, mit szolnak vajon pl a német, v holland gazdák és feldolgozók ha ez megtörténik.

2023. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Én nem igazán értem hová kerül a mezőgazdaságban megtermelt termékek haszna. A gazdák, a feldolgozók, a kereskedők és a vásárlók is panaszkodnak. Kik járnak akkor jól, v kinek a sirámai hamisak?"


A magyar mezőgazdaságba is bevásárolta magát a Fidesz. Zsebreteszik a hasznot, nem érdekük az, hogy hatékonyabb legyen a termelés.

2023. szept. 17. 07:45
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Örülök. Sosem szerettem még az olcsó szót sem.
2023. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Már megint megvédett minket a fejében harcoló démonoktól?
2023. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

A magyar élelmiszer silány és egy igénytelen piacra készült.


A magyar nácik(ex jobbik,Ti hazátok) ezt a szart akarja rásozni az arabokra kinaiakra:)

2023. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 qkker1 ***** válasza:
Igazi "családbarát" intézkedés a kormányunktól!
2023. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
miért van az a hogy a köpcös állandó segitsége inkább fáj mindenkinek?
2023. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!