Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire költötte a Kutyapárt az...

Mire költötte a Kutyapárt az 1 milliárd forintnyi támogatást?

Figyelt kérdés

Pártalapítványuk, a Savköpő menyét alapítvány 206 millió Ft, Kutyapárt 742 millió Ft költségvetési támogatást kapott 2018 és 2022 között.

Ilyen drága a festék? Mert eddig csak padokat, és buszmegállókat festegettek. Vagy a marihuána ára emelkedett így meg?


Ráadásul Dr. Nánásiné Abonyi Gyöngyi (a párt igazi irányítója) szövevényes céghálózatokon keresztül a NERhez kapcsolódik 😂


Jó ez a pártpolitikai bábszínház, amit nekünk tolnak?🤡


2023. szept. 12. 12:54
1 2
 11/14 Páncélos szúnyog ***** válasza:
0%

Én mióta az eszemet tudom, Mi hazánkos vagyok. Talán a Mi hazánk az a párt ami semmilyen kapcsolatban nincsen a FIDESZ szel és a rendszer ellen vannak.


Igazából Toroczkai Lászlónak köszönhetem, hogy annó 2019-ben felébresztette bennem a lappangó nemzethi öntudatot, amit 5 évesen elfojtottam, amikor rájöttem mi is történt valójában a nagy magyarországgal.


Toroczkai Lászlót mindig is egy kedves, tüneményes, őszinte embernek tartottam, aki sosem konteózik és úszít mások ellen, hogy így szerezzen politikai hasznot magának.


Sokan támadják a túlzott őszintesége miatt, valamint sokan bírálják az "oknyomozásait". Viszont ő az egyetlen ember aki az "oknyomozásaiban" sohasem csúsztat és magyaráz bele dolgokat, valamint sohasem mond false infókat. És szerintem így gondolja Schiffer András is.



[link]

2023. szept. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Wav fájlokra, - amelyek folyamatos hallgatásával naprakészek tudnak lenni a tartalmatlan ugatás területén.
2023. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%
Amióta az eszedet tudod? Akkor kb. 10 éves lehetsz
2023. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Menj inkább vissza a homokozóba kiskölyök
2023. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!