Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen esetben perelhető a gyártó?

Ilyen esetben perelhető a gyártó?

Figyelt kérdés

Vettem egy terméket,konkrétan mellnövelő krémet.


8 hónapig használtam és semmit sem használt.Nyilván, nem arra számítottam,hogy egy kosárméretet ugrik, de azért a semminél többre számítottam.


Perelném a gyártót.

Bizonyítékom is van, ugyanis naplót vezettem és mértem is.


2023. szept. 9. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
LOL.
2023. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pereld. Perelni nem tilos.
2023. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Én akkor téged perellek be, mert pusztítod az agysejtjeimet a hülyeségeiddel.
2023. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Perelheted.

De 100% biztos, hogy amit elfogadtál szerződési feltételeket abban benne van amivel levédték magukat és nem mész vele semmire.

1. tuti nem írták azt, hogy neked X hónap alatt Y mérettel lesz nagyobb a melled.

2. nincs hiteles mérésed, az, hogy leírtad egy naplóba az nem bizonyíték.

3. te a kereskedőtől vetted a terméket és ő meg majd azzal fog jönni, hogy neki ebben nincs felelőssége. A gyártó meg azt fogja mondani, hogy ő a kereskedőnek elmondta hogy nem garantált a mell növekedése. azt ő nem adta tovább neked megfelelően.

Ez egy tanulópénz, hidd el mással is megtörténik és is vettem olyan "csodaszert" ami semmi hasznosat nem adott a valóságban. Az ember szeret reménykedni abban, hogy csak másoknál nem hatott nála majd fog. Idővel női fog a melled - az enyém is A- volt most meg B és C kosaras melltartókat hordok. Nem akkor fog nőni amikor szeretnéd, akkor majd ha lesz gyereked. Nyugodj meg, ettől még lesz pasi akinek tetszel és minden rendben lesz még ha most azt is hiszed, hogy ezen változtatnod kellene.

Sajnos ezek a cégek pontosan tudják hogyan szedjék ki belőlünk a pénzünket és hogy kerüljék el miatta a felelősségre vonást, büntetést.

2023. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Mellnövelő krém nem létezik te fogyatékos! Egyedül a biológia tanárod perelheted eséllyel. Mert gondolom az a per érdekel amit meg is tudsz nyerni.
2023. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan, mintha eladnám neked Rudit a repülő rénszarvast, aztán be akarnál perelni mert nem repül. Most őszintén!

Hány olyan hatóanyagot ismersz, mely egy adott testrészre kenésével, helyileg ott elkezdi a bőr alatti zsírréteg növelését?


Én egyet, úgy hívják szalonna és nem kenni kell, hanem enni. Ráadásul nem helyileg hat, hanem globálisan.

2023. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

#6: van ilyen, vagy is nőknél, hormonális kenőcs. Ösztrogén és prolaktin hormont tartalmaz. De úgy tudom ezen termékek forgalmazása európában tiltott.

(Hormont csak receptre, tabletta formájában lehet beszerezni, amit a nőgyógyász tud felírni)

2023. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De az se a mellet növeli, csak az eladó pénztárcáját. Te biológiatanárod se volt a toppon.
2023. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, csak de csak nyolc hónap múlva, mert venned kell gyártóperelő krémet, nyolc hónapig kell használnod, sokkal egyszerűbb, mert semmit sem kell mérned, naplót sem kell vezetned. És akkor megtörténik a beperlés. Ha veszel hozzá pernyerő folyadékot, akkor meg is nyered a pert.
2023. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!