Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Vona Gábor visszatér a politikába, és pártot alapít?

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Már annyi párt lesz, mint a fene. Hogy fognak majd egyezkedni a választás előtt.

Nem lesz nehéz dolga a nagy embernek. Néhány pártnak ígér valamit, és ...

2023. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Én 22-ben is a Gődényre szavaztam!
2023. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

#2

Büszke lehetsz rá! Gödények most is lesznek.

2023. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Nagy segitség ez a magyar családoknak.


de, hogy hol vesztette el a gerincét időköben, ami nekem annyira szimpatikus volt, az is rejtély.

2023. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

#4 Szerintem amikor lemondott eltört benne valami. Nem tudom milyen emberekkel vette körbe magát, de kétlem hogy mindenki szerint jó ötlet egy újabb mikropártot alapítani úgy, hogy bevallottan nincsenek nagy politikai céljaik, csak "vannak saját ügyeik" amiket képviselni akarnak, emellett kijelentik hogy összefogni sem hajlandóak senkivel. Ezért aztán igazán kár pártot alapítani, az egész csak arra jó, hogy megint elszívjon pár ezer szavazatot...

Pedig 2016-18 tájékán még nekem is szimpatikus volt amit csinált.

2023. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5, hát nekem meg pont a lemondásával lett szimpibb, végre egy politikus, aki vállal némi felelőséget.

Erre meg most...

2023. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Ő problémája.

Soha nem fogom elfelejteni, hogy meddig képes volt lealacsonyodni a remélt hatalom árnyékában. Hiteltelen bohóc.

2023. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván jól megfizetik őt ezért.
2023. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Megélhetési "politikus" ez is, - megérdemli, aki rá szavaz! :D
2023. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Nagyjából az utolsó reménysugár,a magam részéről már elengedtem a politikát és ezt az országot. Most mégis van egy kis hitem, hogy lehet még igazi változás,ha csak addig ki nem csinálja őket a Fidesz.
2023. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!