Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Németh Balázst le tudná...

Németh Balázst le tudná nyomni karigerit? Jó főpolgármester lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a tudatmódosító hatása a dollármédiának a Fővárosban. Nagyon nehéz dolga van a nemzeti oldalnak. Szentmihályi Alexandrát mondják sokan, de ő nem elég karakán szerintem. Németh Balázs le tudná nyomni? [link]

2023. szept. 2. 14:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
A te érved volt, hogy alig van a bíróságokon bíró, aki 98 után végzett és ez neked érv, hogy nem lehet ott többsége fideszes. Erre mutattam rá, hogy maga a fidesz sem a 98 után születésűek pártja, ugyanígy a bíróknál sem a 98 után végzettek lehetnek csak fideszesek.
2023. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%

Akkor beszéljünk arról, hogy Lacknerék az egyértelmű videó- és hangfelvételek ellenére hogyan úszhatták meg az eljárást a XIX. kerületben?


Akkor beszéljünk arról, hogy Botkáék hogyan vették meg a Szegedi Törvényszék vagy éppen a Csongrád-Csanád Megyei Törvényszék vezetői bíráit a szoc lakásokkal?

2023. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Hallgatlak, hogyan vették meg botkaiek a bírókat.

És lacknereknel is mutasd meg a bírói határozatot, hogy mi alapján hoztak döntést.

2023. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%

Botka László vezette Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata két bírónak is szociális bérlakást biztosított a többiekhez képest nyomottabb áron. És minő meglepetés, hogy az egyik az a bíró a Szegedi Járásbíróságon, a másik bíró pedig a Szegedi Törvényszéken (korábbi nevén: Csongrád Megyei Bíróság) tárgyalta a Szeviép-ügyet. Persze csak véletlen, hogy az Önkormányzathoz kötődő Szeviép-ügyet éppen ez a két bíró tárgyalta.


A Lackner-ügy esetében a helyi szinten ellenzékinek számító, volt polgármester-jelölt asszony ellen indult eljárás becsületsértés miatt, miután a hang- és videó felvételek alapján kimerte mondani, hogy korrupciós és kábítószeres ügybe keveredhetett a később újra választott képviselő, ill. a helyi polgármester is.

2023. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
#6 pontosan mire gondolsz? Hogy néz ki ez az agymosás? Nekem amúgy sincs szükségem rá, anélkül is békén hagyom a többi embert, aki más mint én.
2023. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ismétlem a bírósági határozatot csatold, hogy milyen indoklással milyen ítéletet hozott a bíró lackner ügyben. A birosag.hu oldalon fent vannak a döntéseik anonimizalva, szörnyű a kereső, de amennyi infod van az ügyről meg kéne tudd találni. A másik ügyben ugyanúgy mutathatnal valamit, mert a googlen semmi ilyesmit nem találtam.
2023. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
33%

Tudod nagyon jól, hogy a Gyakori Kérdések oldala NEM alkalmas semmilyen okirat csatolására.


Arról nem is beszélve, hogy a bíróságok honlapjára a határozatok NEM pdf formátumba kerülnek fel így linkelni sem lehet.


Harmadrészről hagyj higgyek az értett asszonynak, aki arccal és névvel nyilatkozott az ügyben, miután őt fogták perbe becsületsértés miatt, mégpedig Lackner feljelentése alapján.


Ja! Egyébként pedig a birosag.hu a barátod kedves tudálékos 26-os.


Szeviép-ügy:

[link] (cikk nagyjából negyedénél fényképpen bizonyítva van, hogy mennyit kapott a bírónő cége mindössze 1 nappal az ítélethirdetés előtt)


[link] (cikkben több kép is van arról, hogy hol és mekkora lakást kapott a bírói házaspár az önkormányzattól)

2023. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ennek az eptarker kft-nek amiről acikk ír, mi köze a bírónőhoz? Se tulajdonos, se ügyvezető nem a cégjegyzék szerint. Szóval nagyon jó ez a bizonyíték, csak az az apróság a bibi, hogy ez annyit igazol, hogy ez a cég kapott ennyi pénzt. Csak a cégnek semmi köze a bírónőhoz.
2023. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Bárki le tudja szinte.
2023. szept. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

A nem opció miért nincs ott? Ja, tudom azért mert elvakult fidesztálib vagy.


Amúgy Karácsony jó

2023. szept. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!