Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobbos neonáci fideszbér...

Szélsőjobbos neonáci fideszbérenc Kremlin-ügynöknek számítok ha nem gyűlölöm vakon az oroszokat?

Figyelt kérdés

Az éppen aktuális liberális direktíva szerint feltétel nélkül gyűlölni kell en bloc az oroszokat, liberálisul "ruszkik". Ugyanis a liberális mitológiában vannak a jók meg a rosszak, a jók nagyon-nagyon jók, míg a rosszak nagyon-nagyon gonoszak.

Gondolom mondanom sem kell, hogy az USA a jó és az amerikaiak a jók míg Oroszország meg az oroszok a gonoszok.

Viszont én képtelen vagyok a geopolitikára a jó meg a rossz harcaként tekintenki. Számomra egyik nagyhatalom se jó vagy rossz, mindegyik csak a saját érdekeit nézi és ennek érdekében bármit megtesznek. Nem látok semmi különbséget az oroszok vagy az amerikaik közt sem. Persze részben érint személyesen a dolog, mivel vajdasági vagyok és pár éve az amerikaiak bombáztak civilek ezreit. Viszont az ukrán háború bizonyítja, hogy az oroszok semmivel sem jobbak az amerikaiaknál.


Ez az oldal felhasználói szerint kremlinista neonáci fidesztálib narancsködös orbánnyalonc putlerista vagyok emiatt (ezeket a szavakat tőlük hallottam).

Egyetértetek velük?



2023. szept. 1. 14:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:

#6


Igen. A másik ilyen a komcsizás. Húsz éve még pont a liberálisok meg szdsz-es megmondóemberek voltak a nagy barátjai Marxnak. Akkor folyton olyan szövegek mentek, hogy a kommunizmus egy csodálatos nagyon szép eszme és Marxot szidni egyet jelent a fasizmussal. Az Mszp-s képviselők mind a kommunista internacionálét énekelték együtt. Valahányszor nemtetszésemet fejeztem ki a Szovjetunió meg a kommunisták ellen egyből kódolt-náci lettem.

Viszont most 3-4 éve ez totál megfordult. Azok akik tíz éve még a csodálatos és nagyszerű marxi eszmékről regéltek hirtelen elkezdtek olyan szövegeket mondani, hogy "a mocskos komcsi fidesz" meg, hogy "szemét fidesz, tele van kommunistákkal!" meg pont ezek az emberek komcsiznak most a leghangosabban. Ami furcsa, mert akkor tíz évvel korábbi liberális logika szerint a Fidesz egy nagyszerű párt, hisz a csodálatos jóságos Marx eszméit követi.


Persze nincsenek illúzióim. Tudom a válasz miértjét. Az öreg hithű kádárista nyuggerek, akik az MSZP (=volt komcsi állampárt) szavazóinak nagy részét alkották, immár elhunytak. Így a ballibek igyekeznek az idősek helyett a fiatalokat megszólítani. Ezért van, hogy momentumos képviselők komcsizik a fideszt (olyanok, akik meg sem voltak még a rendszerváltás előtt). És mivel a tizenévesek nagy részének nincsenek nagyon emlékeik 2010 előttről és nyilván akármekkora marhaság megetethető velük. (Utána meg csodálkoznak a zsinórban újabb fideszes kétharmadon).


Viszont én mind a fidesz előtt mind a ballib pálfordulás előtt is utáltam a komcsikat és Marxot is. Ebben különbözöm a fideszesektől meg a liberálisoktól. Hogy nekem elveim vannak, míg ők szektákat meg gurukat követnek és sípszóra fordulnak.

2023. szept. 1. 14:52
 12/72 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy narancsködös mámorotokban folyoton összemossátok az államot a lakossággal. Nem az orosz emberek ellen hozzák az intézkedéseket, hanem az orosz állam ellen.
2023. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
90%
Erre a kérdésnek álcázott csúsztatás és hazugsághalmazra annyit mondok,hogy számomra gyűlöletes putyin,de imádom Csajkovszkijt,Tarkovszkit vagy Sztrugackij fivéreket.
2023. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 A kérdező kommentje:

#12


Csak itt, aki ellenzéki orosz, azt is érintik ezek az intézkedések. Kb olyan mintha én azt mondanám, hogy "Orbán politikája miatt holnaptól kezdve letiltom minden magyar állampolgár bankszámláját"

2023. szept. 1. 14:57
 15/72 anonim ***** válasza:
56%
Olyan nincs, hogy ballib, a momentum nem baloldali és soha nem éltették liberálisok Marxot. Az meg főleg rejtély, hogy az MSZP-nek mi köze a liberálisokhoz, vagy miért gondolod, hogy egy fiatal, aki nem élt a rendszerváltás előtt, az nem tudja megállapítani ki a kommunista. Még ha azt mondanád, hogy olyanokat kommunistáznak akik nem éltek a rendszerváltás előtt, abban látnám a logikát, bár az se lenne igaz. De fordítva teljesen nonszensz, attól, hogy nem éltem a dinoszauruszok idején még meg tudom különböztetni a megalodont a cápától.
2023. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
34%

#10

De akkor mikor USA megtámadta Irakot, nem kellett volna ugyanígy tenni?

Ha ez ennyire bevett gyakorlat...

Hozzáteszem nem támogattam volna akkor se, meg semmikor sem.

Az orosz polgárokat, akik sportolók, ő ellenük van, hiszen őket érinti hátrányosan.

2023. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
100%

#14

Sajnos külföldön engem is megbélyegeznek az olyan idióták miatt, mint...

Ezzel az egyénnek kell együtt élni és cselekednie ellene. Nem szavazni olyan vezetőre, aki lejáratja a saját népét.

2023. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
35%

#17

Mit szólnál akkor ahhoz, hogy egy nagyon tehetséges sportoló lennél és kitiltanának az orosz származásod miatt.

Jogosnak éreznéd, hogy ketté törték a karrieredet, az életedet?

Képzeld el ezt, ami ezerszer komolyabb dolog, mint hogy ferde szemmel néz rád pár ember...

2023. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
72%

#18

Nem vetted még észre, hogy évente 5-10 sportoló vált nemzetiséget itthon is?

Erre bizony lehetősége van minden élsportolónak a világon.


Ami pedig ezerszer komolyabb még ennél is, hogy putler támadta meg Ukrajnát. Arra elsősorban neki kellett volna gondolni, hogy ez mit tesz az ország hírnevével és a sportolóikkal. Ez a történelem során eddig sem volt másképp, ha az olimpiákat nézzük pédául.

2023. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
84%

Te meg képzeld el azt az ukrán nagyszülőt, akinek a házát és az unokáját lebombázzák Kijevben, utána pedig mérlegelj, hogy az orosz sportolónak rosszabb, vagy az ukrán nagyszülőnek.


Teljesen hülyeség kiragadni random élethelyzeteket, hogy aztán mutogathasd az én érvelésem jó, hiszem legalább két emberre ráillik.


Messze nem általános a sportolók eltiltása, és tetszik vagy nem az állami sport azt jelenti, hogy nem független az államtól, márpedig Oroszországban semmi sem független az államtól. Hitler titkárnője se mondhatja, hogy jaj én csak legépeltem az iratot, amiben halálraítélték a zsidókat teljesen ártatlan vagyok. Tetszik vagy nem, egy olyan terrorszervezetet szolgál ki a sportoló is, ami nem fér bele a nemzetközi szövetségek etikai kódexébe. Ha tényleg zavar, írj levelet Putyinnak, hogy hagyja abba a háborút.

2023. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!