Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy Magyarország...

Támogatnád, hogy Magyarország ismét visszakapja az 1. és 2. Bécsi döntésekkor visszacsatolt területeit?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem tudná, akkor most így nézne ki Magyarország:

[link]

Ezzel a magyarok túlnyomó többsége visszakerülne az anyaországhoz.



2023. szept. 1. 06:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
76%

"1. Honnan tudod, mi volt 5000 éve, ott voltál?


2. Egy kérdést tettem fel, honnan tudod, hogy én támogatnám-e a visszacsatolást?"


Jajj, a tipikus "játsszuk a hülyét", ilyet is de rég láttunk. :DD


"3. Még véletlen sem vagyok a barátod."


Honnan tudod, pedig én is sírok minden Trianon évfordulón.


"4. Honnan tudod, milyen autóm van?"


Lehet csak ráhibáztam, valószeg okkal nem ragasztanak ilyen matricákat az 50 milkós mercikre.

2023. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

#33

Lényeg, hogy a te "poénjaid" igazán eredetiek, és még sose hallottuk őket.😂 Idézgetni is nagyon eredeti.😅

Nem, a matricát majd a sírkövedre fogom ragasztani, hogy emlékezetes legyen.

2023. szept. 3. 23:17
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

29.



Ezt mondod annak, aki a kerületben a legrégebb óta lakik, mint család és lokál patrióta 23 éves létére?



Gratulálok, nagyon intelligens ember vagy. :)

2023. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

29.



Arról nem beszélve, hogy ízig-vérig felvidéki és erdélyi vagyok. Igaz, van bennem bajor is és osztrák.



Az én ükapám nagyobb magyar volt, mint te valaha leszel. Ezt csak azért írom, mert te egy egész korosztály alapján itelsz embereket. Gyerekes vagy, de nagyon. Emellett kicsinyes..

2023. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!