Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire érdekelt titeket az...

Mennyire érdekelt titeket az Atlétikai Világbajnokság? Néztétek?

Figyelt kérdés
Én abszolút nem, szerimtem teljesen felesleges volt egy ilyen szegény országba egy meg nem térülő befektetést csinálni. Legalább jól ki tudta lopni a Fidesz az ország pénzét.

2023. aug. 27. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Engem nagyon, sajnos kimenni nem tudtam, de a közvetítéseket néztem. Nagyon izgalmas versenyek voltak. Nekem még Youhuu is tetszett, bár ezzel szerintem a kisebb csapatban vagyok 😎
2023. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Azon kívűl hogy ma dugó volt miatta a hungarián mert le volt zarva a hősök...teljesen érdektelen.

Eleve nem értem hogy egy csőd szélén álló csóró ország minek foglalkozik ilyesmivel?


Mert ez kb a csöves bunkó vetítő szint, hogy-az anyámmal lakom panelban a 10.en igazából 1 szobás alberletben...de bmw van ám.

2023. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

nem érdekel a sport, így nem néztem


honnét veszed hogy vissza nem térülő?

2023. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem érdekel az atlétika, de! Jómagam is sportolok, fénykoromban voltam európai versenyeken, de egy világbajnokságon való részvételben sok év, baromi sok munkája van, nem beszélve a magánéleti lemondásokról, szóval hatalmas respect azoknak, akik egy VB-re kijutnak. A dobogósoknak pláne.
2023. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekelt, de az jó, hogy ilyet rendezett az ország. Egy foci vb vagy egy olimpia is jó lenne még.
2023. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem nézem, nem érdekel.
2023. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Bár, foci drukker vagyok, de természetesen néztem. Jártam a stadionnál is (jegy híján természetesen be nem mehettem), öröm volt látni, ahogy több, mint száz nemzet szurkolói vonultak a helyszín felé, felszabadultan szelfiztek, fotóztak és látszott rajtuk, hogy remekül érzik magukat nálunk. Amit pedig a holland futónő produkált a VB utolsó versenyén, ahogyan lehajrázta az utcahosszal vezető jamaicait, az igazi hab volt a tortán, méltó lezárása volt ennek a világbajnokságnak! :)
2023. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem tökre jó, hogy van, nagyon is kellenek az ilyen események és van értéke annak is, hogy végre egyre nagyobb események szervezésében is szerepet tudunk vállalni. A nevetséges ballib nyígás csak hab a tortán.
2023. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Iiiiiiigen, igen...azért rendezték, hogy a Fidesz tudjon lopni.
2023. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem néztem. Azon a minimális szinten követtem nyomon, hogy mikor lesz már vége ennek a baromságnak.

Még mielőtt bárki is nekem ugorna:

A mai világban az élsport már tartósabb ideje nem az emberi teljesítményről szól.

Szól szervezésről, pénzről, reklámról, arról, hogy adják-veszik az embereket, mint hétvégi vásárban a disznót, ki, kivel mit (nem) csinált/bújt össze az ágyban, miket (nem) szed, milyen rongyokban jár, milyen hatóságok felé van valamilyen sara, tömegről, koszról, jegyárakról - és lényegében mindenről, amihez köze nincs emberi teljesítménynek (más emberek teljesítményben lehúzását, hülyének nézését kivéve).

A gyomrom fordul fel az egésztől!

2023. aug. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!