Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálja annyira sok...

Miért utálja annyira sok Magyar ember Magyarországot?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem zömében nem az országot utálják, hanem a fideszt.

A kettő nem ugyanaz.

2023. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Tudom, de jelentősen sok azaz ember aki még az országot is utálja
2023. aug. 25. 20:45
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ezt az M1.-en hallottad?


Miért kevered a kormánnyal?


Tudod: Fidesz ≠ Magyarország


A “magyar” mint nép kisbetű (angolban írjuk naggyal, de mondjuk a franciában nem).

2023. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3. Nekem csomó tapasztalatom van azzal hogy csomó Magyar ember utálja az országot.


Nem kevertem a kormánnyal az országot, nem írtam semmi ilyet.

2023. aug. 25. 20:50
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Mert buta.
2023. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem Magyarországot utálom, hanem az itt élő emberek átlagos mentalitását.
2023. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert a ballib oldal "sikeresen" kitermelt 1/3-nyi depressziós lúzert, akik ma már ott tartanak, hogy nyíltan kijelentik: azért drukkolnak, hogy az ország ne kapja meg a neki járó EU-s forrásokat; minden beruházást, fejlesztést fikáznak (Pl. Liget-projekt); minden gazdasági siker alkalmával (pl. a 7,1%-os GDP-növekedés idején, amely a legmagasabb volt egész Európában) csak fanyalognak, hogy ez csak véletlen, meg majd úgyis jön a visszaesés, bla-bla-bla; stb. Persze, nagy ritkán azért öröm is éri őket: pl. amikor kikap a magyar válogatott, vagy veszít a Fradi a nemzetközi kupákban, na akkor valósággal tombolnak a gyönyörtől (szegényeknek ennyi jutott). Aztán amikor a Fradi mégiscsak eljut a csoportkörig, három ellenfelet kiejtve (a tegnapi litvániai 4-0-ás győzelem után ez már csak formalitás), akkor úgy kussolnak, mint ha meg sem történt volna.

Fogalmam sincs, hogy lehet ilyen abnormális lélekkel élni, hogy a saját hazájuk ellen drukkolnak, a sikerekről pedig nem hajlandóak tudomást venni, de az a helyzet, hogy nem is érdekel. Nem vagyok pszichiáter, de ha az lennék, nem vállalnám a gyógykezelésüket.

2023. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1%
...ja, van még egy örömforrásuk: a lepontozás. Slussz! :D
2023. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

7-es, hát most látjuk, mire megy az ország EU-s forrás nélkül. Arra, hogy egy helyben maradjon, erre képes.

Az infláció meg rekordmagas nálunk. Még Ukrajnában is alacsonyabb, ez már kész vicc.

Nem az ország, hanem annak diktatúrát kiépítő vezetői ellen drukkolunk nagyon sokan. Ahogyan pl. Romániában Ceausescu idején is azt mondta egy onnan elmenekült ember, hogy ne adjanak segélyt Romániának, mert az úgysem a rászorulók, hanem a hatalmasok zsebébe vándorol. Hát mi is így vagyunk az EU-s pénzekkel.

2023. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, tiszteld meg a magyar nyelvet azzal, hogy helyesen írsz, és nem nagy betűvel írod a magyar szót. Az angolban és egyéb más nyelveken szokás.
2023. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!