Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért így vezeti le valaki a...

Miért így vezeti le valaki a frusztrációját?

Figyelt kérdés

[link]


Rengetegen nézték ezt az egyedülálló látványosságot. De azért megjelenik a "minek erre ennyi milliárdot elfüstölni" zümmögő kórus is, akiknek biztos szintén tetszik a műsor, de ők megmutatják, hogy csakazértse.


2023. aug. 21. 12:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Nascar volt egyidőben a tüzijátékkal, nekem az izgalmasabb, mint a petárdák.


De egyébként kutyásként igaza van. Elbsznk egy csomó pénzt a semmire.

2023. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%

Személy szerint nem látom sok értelmét a tűzijátéknak, semmilyen formában, de elfogadom, hogy másokat szórakoztat.

Minden ember demokráciában akar élni, ami főként azt jelenti, hogy a többség akarata érvényesül. Már pedig abban -pártállástól függetlenül- egyet lehet érteni, hogy a többségnek igénye van a tűzijátékra, így pedig legalább erre az egy dologra azt lehet mondani, hogy demokratikus módon lett eldöntve, innentől kezdve súlytalan, hogy szegény állatokkal mi van, nekik nincsenek szavazati jogaik.

2023. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Engem leginkább a környezet- és természetkárosító hatása miatt zavar a tüzijáték.
2023. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha választhatnék az emberek pár perces tátott szájjal bámulása és a többszáz/ezer madár és vadon élő állat élete között, akkor az utóbbit választom. Az én értékrendem szerint egyáltalán nem éri meg pár perc tüzijáték a rengeteg állat elpusztulását.
2023. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, hogy vannak ünnepek, tűzijátékok, programok. És nemcsak augusztus 20-án, hanem úgy általában.

Régebben volt a városomban egy évente megrendezett nagyon jó program, ami tűzijátékkal zárult mindig. Azt mindig megnéztem, szerettem. A program, a koncertek is jók voltak, nemcsak a tűzijáték miatt mentem.

Már idősebb vagyok, annyira már nem érdekel, vagy lehet, hogy már meguntam, annyit láttam már :)

Viszont sokan szeretik, szerintem gyerekeknek még mindig nagy élmény. Főleg egy ilyen nagyszabású tűzijáték. Engem nem zavar, hogy van, akkor sem, ha én nem nézem.

2023. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Azt erősen kétlem, hogy ebbe a tűzijátékba akár egyetlen gólya vagy füstifecske is belepusztult volna
2023. aug. 21. 13:14
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
#16 Ó, szóval te onnan a fotelból nem hiszed. Jól van. Akkor olvasgass egy kicsit a tüzijáték természetkárosító hatásairól.
2023. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Sőt a különösen védett mohák sem ebbe fognak tönkremenni
2023. aug. 21. 13:17
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
#18 Ahogy veled sem az agyevő amőba fog végezni.
2023. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem önmagában a Tűzijátékkal van a gond, kölyök koromban tátott szájjal bámultam én is.


Az a gond, hogy pl. tavaly 10 évre titkosították, hogy mire és mennyi pénz ment el a tűzijáték kapcsán. Engem emellett az is érdekel, hogy 2019-ről 2020-ra hogyan nőtt 200 millióról 1,3 milliárdra csak a tűzijáték költsége? Illetve ha háborús vészhelyzet van, akkor nem visszásság erre minden korábbinál többet költeni?

2023. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!