Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról tényleg...

Magyarországról tényleg érdemes fiatalként elhúzni, mert ennek az országnak igen szar lesz a jövője?

Figyelt kérdés

Világrekord recesszió. Már a Bloomberg is megírta, hogy a magyar gazdaság váratlanul és hirtelen több mint 25 éve nem látott recesszióba került, és nem is nagyon van kilátás hogy jobbra forduljanak a dolgok.

Valóban így látom én is. Egyre nagyobb a recesszió, egyre rosszabb az élet, de az Orbán-kultusz a lakosság szellemi sötétsége meg egyre nagyobb. És ez sajnos a jövőben is így lesz az teljesen biztos. Minél jobban nyomorog a magyar, annál jobban fogja éltetni Orbánt. Főleg a buta kései-középkorú és idős korosztály valamint a romák, mert Orbán is roma.

Fiatalként tényleg el kéne hagyni ezt az országot, mert ennek az ég világon semmi jó vége nem lesz? Akár az EU-ból és a NATO-ból is kikerülhetünk.


2023. aug. 20. 09:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem értek egyet a Bloomberggel. A magyar recesszió egyáltalán nem volt váratlan, sem hirtelen. Már a legutóbbi választások előtt nyilvánvaló volt, hogy üres a kassza és kutya világ jön. És erre tett rá egy lapáttal a Covid és a háború.


Az ország jövője nagyon ingatag. A következő országgyűlési választások döntik majd el, mi lesz a sorsa. Ha Orbán marad, az országnak befellegzett. Választási rendszer ide vagy oda, ha a jelen helyzetben még mindig újraválasztják, akkor már nem váltják le soha.

2023. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%

#20

Mit látsz máshol, ami rosszabb annál, mint ami itt van? Diplomás emberek vegetálnak bérelt szobákban vagy mamahotelben, mert annyit se keresnek hogy egyedül bérelhessenek egy lakást. A közbiztonság is katasztrófa, mert a köztudottan a fidesszel szimpatizáló élőlénycsoport következmény nélkül terrorizálhatja az embereket.


Buszon utaznak 10 éve dolgozó emberek, mert ennyi idő alatt se tudtak összeszedni egy jogosítványra meg egy kocsira valót. Ha már itt tartunk, szerintem az autóparkunk is az egyik legöregebb Európában. Kinek árt az, aki az emberhez méltó életszínvonal reményében külföldre menekül?

2023. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Két megoldás van: Vagy talpnyaló, birka fideszes leszel vagy elhagyod az országot. Sajnos nem nagyon van C lehetőség. Ja de van: megalkuvó módon eltűröd az ország és saját személyed kisemmizését.
2023. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem elhúzni kell, hanem a prolikat kiirtani.
2023. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
84%

22: a közbiztonság itthon sokkal jobb, mint külföldön. Az eszedbe se jutott, hogy valaki nem akar jogosítványt meg autót? Meg lakást, meg ilyen átlagjani dolgokat. Lehet elutazza a pénzét, vagy gyûjt, vagy értelmes és drága hobbija van.

Bármilyen külföldi média, film, zene sikít az olcsóságtól mostanában, és az összes egyéb videokban is legtöbbször rengeteg az ilyen gettó feka adidasos 6ix9ine féle lézengõ lowlife életforma.

2023. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
hálég hogy elmentem innen, csak a pusztulat van, se jelen se jövő, nincs értelme húzni az időt mert tényleg nehezebb lesz minél később indulsz, nem mindegy, hogy 3x annyit keresek vagy harmad annyit
2023. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Húha, látom, veled nem érdemes vitatkozni. Ha megnézed a medián bért, akkor neked is leeshet, hogy nincs itt semmi drága hobbi meg utazgatás. Egyszerűen szegénység van. Amit a közbiztonságról írsz, az meg egyszerűen hülyeség.
2023. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem bántam meg, hogy kimentem. 3-an lakunk egy szobában mert drága a lakbér, egyteljes emelet osztozik 1 darab retyón, de legalább haladó nyugati lettem.
2023. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Nyugaton mindig kell az olcsó munkaerő....
2023. aug. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!