Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországról tényleg...

Magyarországról tényleg érdemes fiatalként elhúzni, mert ennek az országnak igen szar lesz a jövője?

Figyelt kérdés

Világrekord recesszió. Már a Bloomberg is megírta, hogy a magyar gazdaság váratlanul és hirtelen több mint 25 éve nem látott recesszióba került, és nem is nagyon van kilátás hogy jobbra forduljanak a dolgok.

Valóban így látom én is. Egyre nagyobb a recesszió, egyre rosszabb az élet, de az Orbán-kultusz a lakosság szellemi sötétsége meg egyre nagyobb. És ez sajnos a jövőben is így lesz az teljesen biztos. Minél jobban nyomorog a magyar, annál jobban fogja éltetni Orbánt. Főleg a buta kései-középkorú és idős korosztály valamint a romák, mert Orbán is roma.

Fiatalként tényleg el kéne hagyni ezt az országot, mert ennek az ég világon semmi jó vége nem lesz? Akár az EU-ból és a NATO-ból is kikerülhetünk.


2023. aug. 20. 09:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
Hülyeséget irsz! "ennek az országnak igen szar lesz a jövője?" A jelene is az már!!!!!
2023. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
13%
Igazából Európa nagy részének igen szar lesz a jövője.
2023. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
74%
Igen, addig indulj el, amíg tudsz, később még nehezebb lesz! Én is ebbe a hibába estem, túl sokat vártam és most már inkább rabszolgaként élem az életem...
2023. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
Én ezt már 3 éve megtettem és nem bántam meg, 0 nyelvtudással indultam neki azóta persze sok tanulással már elértem egy társalgási szintet. Ne habozz, indulj.
2023. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%
Helyes, aki életképes, az meneküljön, a krumplibogarak meg fulladjanak bele a saját szarjukba.
2023. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
4%
Az állandó nyavalygók csak húzzanak el, az életképesek meg nyugodtan építik tovább az országot. Csak az a kérésem, hogy onnantól külföldön nyavalyogjanak, meg osszák az észt, ki kíváncsi rájuk.
2023. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%
Aki életképes, az minek maradna itthon? Horvátorszában alacsonyabb árak és jobb fizetések vannak.
2023. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
6%

#17: lehet, nem tud horvátul.

De amúgy aki életképes az itthon is tud jól keresni, akkor meg miért menne el?

2023. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%
Az életképességhez hozzátartozik, hogy meg tud tanulni egy idegen nyelvet. Azt meg légyszives áruld el, hogy mondjuk egy életképes zenész hogy keresne itt jól.
2023. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
5%
17: én pl. semmi pénzért nem költöznék külföldre. Imádom az országot, a politika meg nem érdekel. Ha szétnézek a környezõ országokban, csak rosszabbat látok mint ami Magyarországon van. Nem minden a pénz, aki pénzért megy ki külföldre az szerintem egy legalja ember.
2023. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!