Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elítélitek ti is, ami a...

Elítélitek ti is, ami a rapper szigetes fellépésén történt?

Figyelt kérdés

[link]


De miért nem szórakoztatja a közönségét, ha már tényleg ilyen sokan elmentek őt megnézni, miért politizált, és főleg miért ilyen otromba módon?


A valódi háttere pedig: [link]


2023. aug. 18. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, elítéled
Nem, pont jól tette
25 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem, igaza van. Módszerváltás óra messzemenően a Fidesz a legundorítóbb, hányinger párt Magyarországon. Pontosabban amivé lett, az a nagyon undorító.
2023. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jól tette.
2023. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért nagyon erősen túltolta. De a közönség is lehetett volna intelligensebb és kifütyülhették volna, hogy ezt már nem. Nem tették, lelkük rajta. Később úgyis szégyellni fogják.
2023. aug. 18. 16:18
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Mit tett túl? Krúbinak ilyen a stílusa mióta elkezdte énekes karrierjét. Az ott jelenlévők is tudták ezt jól valamint a szervezők is akik meghívták.


Aki akarta az bedugta a fülét.

2023. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

"De miért nem szórakoztatja a közönségét"


Miért nem azt csinálta?

Én nem tudom ki ez az énekes, sose hallottam róla.

De a cikk alapján azok mentek el az ő koncentjére, akik pont ezt akarták látni és hallani.

" Viktória királynőről megemlékező műsorával állt a közönség elé, amit korábban már a Budapest Parkban is láthatott a nagyérdemű"


Nem találtam meg a cikkben, hogy mást kapott a közönség, mint amit várt és ezért nagyon csalódott.

2023. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De a korábbi Budapest Parkos előadása is ugyanilyen botrányos és alpári volt, ezért lehetett arra számítani, hátha tanul majd belőle. Erre a közönséges stílura meg nem hiszem hogy bárki is kíváncsi lenne.
2023. aug. 18. 16:26
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
#6 Én kíváncsi vagyok rá.
2023. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha meg tényleg olyan bátor, amilyennek gondolom tartják, akkor meg villanthatna egy hasonló produkciót mondjuk KariGeriről. Biztos arra is tombolna a közönség.
2023. aug. 18. 16:33
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

B*zdki ember menj fel a youtube csatornájára és nézd meg a zenéit + zenei stílusát. Ezért szereti a közönsége és aki elment rá az nagyon is tudta, hogy mit fog kapni. Sőt, a sziget szervezői is tudták, hogy milyen Krúbi.


Az origos cikk pedig nevetséges propaganda. Azt ugye tudod, hogy az Orbán-Gyurcsány számát 6(!!!) éve tette ki? Konkrétan annak is köszönhette annó a hírnevét. Rohadtul nem most kezdett el politizálni a faszi, a legtöbb számában durván szidta eddig is a kormányt egyébként vagy tett utalásokat rá.


Krúbi rajongói főként fiatalok és azon belül is nagy arányban diplomás fiatalok. Itt a legnépszerűtlenebb a fidesz és ők unják a legjobban, hogy egy Orbán-Gyurcsány korszakban kellett felnőniük és a mai napig ebben élni. Most hogy igazuk van vagy sem, az lényegtelen, egyszerűen így alakult, ők szeretek Krúbit, fizettek egy csomó pénzt az előadásért, ez számít csak.


Ha szerinted politizálni nem jó a szigeten, akkor pedig a szervezőket hibáztatsd, mert ők nagyon is tudták, hogy kit hívnak meg.

2023. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mindegy, akkor most határolódjunk el tőle, és adjunk neki még egy esélyt, hogy a legközelebbi majd jobb lesz.
2023. aug. 18. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!