Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tervezed e hogy itt hagyod az...

Tervezed e hogy itt hagyod az országot es kimész külföldre dolgozni, vagy családostul ugy hogy vissza se jössz?

Figyelt kérdés
2023. aug. 18. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Tervezem, sajnos ki kell mondani, Magyarország menthetetlen.
2023. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Már megtörtént.

Nálam az volt, hogy 3 éve volt egy rohamom, hogy haza akarunk költözni a családdal, de szerencsére a választás éjszakáján gyorsan orvoslásra is került ez a törénet és mára teljesen begyógyúlt.

2023. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de nem hiszem, hogy menni fog.
2023. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2023. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Én nem, nekem már jó itt, 40 felett már nem akarok máshol teljesen új életet kezdeni. A gyerekek előtt lesz majd ott a lehetőség, ha felnőnek.
2023. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Nem tervezek semmi ilyesmit, Mindenhol másutt lényegesen rosszabb mint itt.
2023. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Már nem tervezem, megtettem korábban, sokkal, de sokkal jobb emberi közegben élek azóta. Soha nem költöznék vissza
2023. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, remélhetőleg 2024-2025 során sikerül is. Persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy a NER miatt megyek, de azért nem nehezítették meg a döntést, sőt...
2023. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Én már idős vagyok, nem tudok új életet kezdeni. Remélem, hamar itt hagyom ezt a földi létet, gondolom, ebben segíteni fog a városunkban épülő három mérgező akkugyár. Bízom benne, hogy ha a gyerekeim nem is, de az unokáim mindenképp elmennek innen. Nálunk lassan már több a kínai, néger, mint a magyar. Születésemkor ez egy szuper jó, gyönyörű, virágos, élhető város, és egy szívemnek kedves ország, a HAZÁM volt. Sajnos, volt, és van szerencsém látni a tönkremenetelét. Vagy tönkretételét?
2023. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Családi okok miatt, amik nem tartoznak másra. De aki így tesz, azt totál megértem, hogy lelép. Ebben az országban, ha nem vagy fideszes haver, vagy rokon, nem sok jó vár rád.
2023. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!