Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért söprik, söpörték már...

Miért söprik, söpörték már anno is a nagy pártok (FIDESZ/MSZP) szőnyeg alá a cigány-kérdést? Hiszen egyre nyilvánvalóbb, hogy a népnek már elege van a cigány bűnözésből.

Figyelt kérdés
Ha esetleg valahol napirendi pontra is került a cigány bűnözés,elintézték annyival,hogy létre hoztak egy újabb integrációs központot aztán ezzel el is be is lett fejezve a dolog. Nem hiszem el,hogy erre nincs megoldás!
2010. okt. 15. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Milyen megoldásod van rá? Hallgatom

Olyat írjál ami nem ütközik emberi jogokba (nem én találtam ki ezt a fogalmat), nem kerül sokba, könnyen megvalósítható!

XD LOOOOOOL

2010. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

ne használd a cigánybűnözés szót, az olyan csúnya, meg nincs is, inkább írd hogy romacsintalanság.

-irónia-

2010. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

A cigány asszony kiordítja a férjének:

- Gazsi, hozd be a zöldséget a kertből!

- Nem tudom.

- Oszt mért nem?

- Mert a szomszéd kint van a kertben.

2010. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Romacsintalanság :D :D :D hát ez büntet! :D :D :D


Vuvuzela: A segélyezésen kellene változtatni elsősorban. Pl. Közmunkához kötni, aki nem dolgozik ne is egyék alapon. Ha ez nem lehetséges,akkor szegregációval: oldják meg maguk a megélhetést!

2010. okt. 15. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

- Miért nem szeretik a cigányok a Szovjet zászlót?

- ???

- Mert sok rajta a szerszám.

2010. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hosszú folyamat lesz de csak az oktatáson keresztül sikerülhet a felzárkóztatás,addig is nagy türelemre lesz szükség a többségi társadalom részéről.
2010. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem,mert ha egy párt kimondja nyíltan,hogy pl. megdolgoztatjuk a cigányokat,a segélyt közmunkához kötjük,aki nem fog dolgozni ne is egyék,stb. ,akkor nem fognak sokan(cigányok) rá szavazni...És hogyha ilyen dolgokat csinálna egy párt,ami ugye félti a hatalmát, sok szavazót elvesztene,mert ugye lassan már nem a cigányság lesz a kisebbség...

Szerintem...

2010. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

"Milyen megoldásod van rá? Hallgatom

Olyat írjál ami nem ütközik emberi jogokba (nem én találtam ki ezt a fogalmat), nem kerül sokba, könnyen megvalósítható!

XD LOOOOOOL"


Gázkamra.

2010. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 doboszoli ***** válasza:
19:03-asnál a pont!
2010. okt. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez a legkényesebb kérdés, hisz rasszizmussal vádolhatják az aktuális kormányt. A közmunka szerintem nem megoldás. Az a napi 3-4 óra "séta" nem fog ki rajtuk. Megcsinálják és a minimálbért megkapják érte. Neked meg a beled lóghat ugyanennyi pénzért! A visszaesőket szigorúbban büntetném. De ebből a segélyezési rendszerből nem nagyon látok kiutat.
2010. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!