Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van egyre több hajléktal...

Miért van egyre több hajléktalan és mélyszegénységben élő?

Figyelt kérdés
Hajléktalanszállók fullosan tele vannak,pedig még csak nyár van. Általában a téli krízis időben szokott maximális telítettség lenni. Ételosztásnál egyre hosszabb és hosszabbak a sorok. Adományosztásnál soha nem látott tömegek. Budapesten és vidéken egyaránt.
2023. aug. 3. 12:25
1 2 3
 11/26 szántóvető ***** válasza:
90%
8) gyms megyében vagy a fővárosban lehet,a keleti országrészben biztosan nem.van vagy 170 aldi az országban,az ott dolgozók száma jelentéktelen a munkavállalók létszámához képest.
2023. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

@6 "Miért lett divat hogy kiírjatok kérdésbe mindenféle magyarázat, alátámasztás nélkül dolgokat?"

Az ellenzékieknek nem szabad, csak nektek? Naponta sok kérdés van kormányoldalról is kiírva bármiféle forrás nélkül. Ez nem ellenzéki sajátosság, szóval nyugodtan megkérdezheted ezt a saját oldaladtól is.

2023. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Alá tudom támasztani. Párom az Élelmkszerbanknál dolgozik. Van rálátása a budapesti intézményekre. Pukkadásig tele az összes,és ijesztően nő az ingyen ételért sorbanálló, elszegényedő emberek száma.
2023. aug. 3. 12:59
 14/26 A kérdező kommentje:
Élelmiszerbank*
2023. aug. 3. 13:00
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

#12 Mutass már kérlek ilyen kérdést!

Amúgy ha valaki hülye akkor a saját oldaladtól már nem is várod el hogy normálisan csinálja?

2023. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

#13 Az hogy a párod az élemiszterbanknál dolgozik az hogy jön össze a mélyszegénységben élők számának növekedésével?

Az utóbbi hónapokban pont a kormányzati intézkedések miatt nőtt az oda beérkező áruk forgalma. EZÉRT sokkal többen is mennek oda mert van mit onnan elvinni.

Az hogy valamit lát az nem azt jelenti, hogy korábban másképpen volt és most meg nem.

Konkrétan kérdeztem, mert én is leírhatom, hogy úgy látom te csak nyomni próbáltál egy propagandát amiért megfizetnek, de ha nem tudom alátámasztani semmivel azon kívül, hogy "én ezt látom" akkor semmit nem ér, csak egy állítás, egy vélemény lesz.

2023. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 árokpart ***** válasza:
0%
7-es Pont, hogy nem a selejt a hajléktalan, mert aki úgymond selejt az gondolkodás nélkül bólogat ennek a rendszernek és azokat ültetik jó pozíciókba.
2023. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"De fiatal 20-on evesek?"


Azok a hobók.

2023. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
#18 Szerintem keveri a nyári fesztiválozó fiatalokat a hajléktalanokkal. :)
2023. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#16. Tévedés. A civileknek köszönhetően érkezik be egyre több élelmiszer és adomány. Sajnos ezt a feladatot is nekik kell ellátni , pedig a kormány feladata lenne.


Honnan látjuk,hogy nő a szegények száma? Mert hetente több százzal kell emelni a rászorulóknak szánt melegétel adagszámot.


Ha Én propagandát tolok,úgy Te is. Te próbálod még ennél a kérdésnél is letolni a torkunkon,hogy a regnáló hatalom itt is tökéletes.

2023. aug. 3. 14:02
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!