Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldiek szerint Magyarorszá...

Külföldiek szerint Magyarország inkább Balkán vagy a Nyugat?

Figyelt kérdés
turisták nektek mit meséltek, milyen szerintük az ország?

2023. aug. 1. 13:08
1 2
 1/15 Sulek Péter ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ milyek turista, aki nyugati országból jön pl: USa, Anglia, Német, Svájc, inkább a balkánhoz sorolja. Aki pedig máshonnan jön pl Afrika vagy balkán, vagy ázsiai ledurrant országok pl filippinók, nekik ez nyugat.
2023. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Digital nomad forumokon vagyok fent mivel én is az vagyok és magyar kérdéseknél az utóbbi időben mindenhol az van, hogy "I'm leaving Budapest/Hungary".


Konkrét problémákat szoktak felsorolni, hogy mennyire gáz otthon az adózási rendszer, vagy mennyire drága lett az elmúlt 2-3 évben.

2023. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Kelet Eu -nak számít, Ukrajnával teszik egy kategóriába.
2023. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
2: ehhez képest egyre többen jönnek Magyarországra dolgozni, már a magyar IT cégek is tele vannak külföldiekkel. Amúgy ez nem is volt válasz a kérdésre, ami turistákról szólt.
2023. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

“Konkrét problémákat szoktak felsorolni, hogy mennyire gáz otthon az adózási rendszer, vagy mennyire drága lett az elmúlt 2-3 évben.”:


Régen nyugati férfiként könnyű volt itt a csajozás. Mostanára viszont tele lett velük minden, így már nem könnyű.

2023. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem panaszkodni szoktak, hogy a magyarok mennyire átbaszták őket Budapesten. Meg hogy nem azt kapták amit az utazási irodák ígértek, tulajdonképpen nincs itt semmi, cserében már olyan drága mint egy igazi buliváros, mondjuk Berlin.

Valóban már én is azt látom Budapesten, hogy a bulinegyede kihaló félben van. És az a kevés ember aki még van, azok is 80%-ban férfiak. Csajok azok brutálisan nem járnak már bulizni, vagy már aki Nyugati pasit keresett az talált és már foglalt.

2023. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
4, a digital nomad-ok részben túristák is. Én igy jártam be fél Európát, közben dolgoztam és egyre többen vagyunk, akik hasonló munkát végzünk.
2023. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

A digitális nomádoknak már a lehető legszarabb Magyarország, főleg Budapest.

Nagyon drága, Európa szintű árak vannak, de az életszínvonal nem Európai. Olyan mintha Ázsiában laknál, de Európai árakon. Kinek éri ez meg?

Amúgy echte Balkánnak számít, alap. Szerbiával, Bulgáriával vagyunk egy szinten.

2023. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
A földi paradicsomot hogy meritek Balkánnak nevezni? :)
2023. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Full Balkán.
2023. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!