Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi hazánkosoknak nem visszás,...

Mi hazánkosoknak nem visszás, hogy Toroczkai a saját fajtájában sem képes bízni és román felesége volt (már elvált)?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy hihetetlenül csúnya kanyhalóorrú románnal. Pedig nem valami csúnya pali (full objektíven mondom), simán összeszedhetett volna egy szép magyar lányt.
2023. júl. 28. 12:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
25%

19


Milyen részletes cáfolatot? Szerinted én 1 órát fogok pazarolni az életemből erre? Írjanak valamilyen publikációt egy rendes helyre, aztán majd a peer review után értékelem a "bizonyítékod".

2023. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem az idődből van kevés ehez. Hanem az intelligenciádból.
2023. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
25%
Biztos így van fiam, de egyelőre nem nekem kell "bizonyítékot" hoznom olyanoktól, akik szerint az 5G csinálta a koronavírus járványt.
2023. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként van sok időm, és pont azért, mert megválogatom, hogy mire használom. ;)
2023. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%

Az altalam hozott videóban, sehol sem hangzik el ilyen. Ez a te kétségbeesett csúsztatásod csupán.

Azért van sok időd, mert sem a szellemi, sem a testi termékeid nem tudod áruba bocsájtani. Nem érnek loszart sem. Helyette idióta kérdések alatt provokálsz. Életcél...

2023. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
20%

De Pócs doktor ilyeneket terjeszt. Az általad említett videó egy olyan Gödénnyel kezdődik, aki számon kéri a világot, hogy miért mondott ezt, meg azt. Ő azt állította az elején, hogy ez nem fog Európába jönni. Kit érdekel, hogy épp mit adnak elő? :D


"Azért van sok időd, mert sem a szellemi, sem a testi termékeid nem tudod áruba bocsájtani. Nem érnek loszart sem. Helyette idióta kérdések alatt provokálsz." ? :DDDD


Már sorry, de láthatom a tudományos bizonyítékokat? Egy videó pár régen megbukott hazugtól, na az nem bizonyíték, és főleg nem tudományos. Várom !

2023. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
24%
Semmit nem cáfoltál belőle. Szubjektíven se, nemhogy tudományos alapon. Hiába hisztizel, gyenge leszel te ide.
2023. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
30%

Tudományos alapon cáfoljam az olyan hülyeségeket, mint pl. az állandó megelőzési paradoxonba esés? Vagy azt, hogy valami retard azt állítja, hogy nem volt semmi baj, mert az utcán nem látott senki összesni? Vagy neki nem volt ismerőse? Na hát, ezek annyira igénytelen dolgok, hogy nincs is mit cáfolni rajta. Ő nem látott ilyet, egészségére.


Hozzál ide érveket, bizonyítsd amit állítottál, és akkor lesz cáfolat. Nem 1 órás "nézd meg a hülye retard konteos vezéreim", hanem érveket hozzál, tudományos bizonyítékokat, hozzál nekem tanulmányokat, stb. A szokásos konteos rizsát már ezerszer hallottam, ilyenre nem pazarlom az időmet.

2023. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
24%

A tényeken nincs mit cáfolni.

Csak azt nem értem, ha nem tudod, akkor minek akarod itt görcsösen bizonygatni az ótvaros hazugságaid🤷🏻

2023. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
33%
A magyar nők arrogánsak, nyakasak, pökhendiek.
2023. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!