Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi hazánkosoknak nem visszás,...

Mi hazánkosoknak nem visszás, hogy Toroczkai a saját fajtájában sem képes bízni és román felesége volt (már elvált)?

Figyelt kérdés
Ráadásul egy hihetetlenül csúnya kanyhalóorrú románnal. Pedig nem valami csúnya pali (full objektíven mondom), simán összeszedhetett volna egy szép magyar lányt.
2023. júl. 28. 12:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
3%
Nem oltásellenes bullshitet tolt? Akkor miért hazudott úgy állítólagos oltássérültről, hogy közben a videón láthatóak voltak az orvosi dokumentumok, amikből kiderült, hogy hazudik? Miért állított be nyilvánvaló covid halált másnak? Miért állított be "egészséges" embernek olyat, aki nyilvánvalóan krónikus betegségben szenvedett?
2023. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
28%

#11


Rengeteg oltássérült van, rengeteg olyan haláleset volt ahol nem a covid miatt haltak meg és mégis annak írták be.

Családba végelgyengülésben meghalt idős embert is covid halálesetnek számolták. Mikor már nem volt ereje enni több napja, és nem is nagyon ivott. Ott voltam vele az utolsó napokba, én gondoztam. Bevitték a mentősök, és utána azt mondták hogy covid-os...

2023. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
26%

12-re:

Csak arról nem beszélnek ezek a sz..háziak, hogy ha nem lett volna a lakosság jelentős része átoltva, akkor nagyságrenddel többen haltak volna meg. Arról nem is beszélve, hogy még talán 10 év múlva is korlátozó intézkedések között éltünk volna. Hát köszönöm szépen, én normális életet akarok élni, és nem akarom szüleimet, idős rokonaimat "járulékos veszteségként" halálba küldeni indokolatlanul.

2023. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

12


Bizonyítékok kellenének erre fiam, nem csak a levegőbe beszélni. És legfőképpen nem hazudni, mint Toroczkai haverotok.

2023. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
18%

13


Nekik ez magas

2023. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
24%
Neked még olyan se jutott...
2023. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
58%

Bizonyíték. Tessék:

[link]

2023. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
15%
Az neked a bizonyíték, hogy olyan fogyatékosok videóját linkeled ide, mint Pöcs doktor? :D Ne viccelj már, szerinte volt már a vakcinában mikrochiptől kezdve cigány gyerekig minden. Tudományos bizonyítékot várok, nem megélhetési elmebetegek hülyeségét.
2023. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
24%

Várom a részletes cafolatod.

Persze olyan nem fog erkezni, mert csak egy öntelt ostoba húsvödör vagy, aki ilyen állítások, keresztüzébe csak idióta módon köpkod és krákog. De ezt is vartam. Ennyit arról mennyi az értelmi képességed amit oly sokra tartasz. Egy zsák szarnak több haszna van mint neked, jelenlegi formájában. De sztem te vmi mazocista mód, élvezed, ha alaznak és ezért adod ki magad degenerált kreténnek. Kinek mi🤷🏻

2023. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
45%
*Mazochista
2023. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!