Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha Magyarországon is...

Mi lenne ha Magyarországon is olyan olcsó utcai étkezdék lennének mint Thaiföldön?

Figyelt kérdés
A mai Magyar pénzkereset nem engedi meg a tömeges étterembe járást .
2023. júl. 27. 16:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
51%
Akkor te csak egyél ott, kutyát sem érdekli, hogy milyen igénytelen vagy. Az adatok magukért beszélnek, rengeteg arrafelé az ételmérgezés. Hogy te mit beszélsz itt az lényegtelen, utána lehet nézni.
2023. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
79%

Mese habbal.

Az a szutyok ami ott van...

Néha feldob indiai utcai árusokról videókat, hát... Az, hogy 5 centis retek van a körmük alatt, még a legkisebb baj.

Milyenek lehetnek akkor az otthoni körülmények, ha otthon csinálja meg és úgy viszi ki?

Meg egyébként is gusztustalan, mikor a légy száll az utcán a kajára még be is köpi.🤮

2023. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%

"Mindenki utcai árus lenne és a végén még megélnének és boldogok lennének az emberek...."


Mert Thaiföldön aztán olyan Q jó élet és jólét van :D

2023. júl. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
63%
Hát akkor itt lenne a Nemzeti Fo*ók Országa....
2023. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
67%

Valaki, aki dolgozott konyhán Magyarországon évekig és rengeteg ismerőse van, akik szintén konyhán dolgoznak/dolgoztak, megnyugodhatsz kedves anti-Thaiföld kommentelő, az éttermek jelentős része a legeslegalapvetőbb higiéniai előírásokat sem tartják be. Az ilyen eset pedig napi szintű, csak vagy nem buknak le, vagy a főni lekeni az ellenőrzést:

[link]

2023. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
32%

25


Attól, hogy neked vannak igénytelen ismerőseid még nem ez az általános. De itthon is vannak ételmérgezések igen, hála az ilyen állatoknak, mint te.

2023. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

#26

Értem én, hogy agyhalott vagy, de legalább ne reklámozd.

Nem azt írtam, hogy én is ezt csináltam, hanem azt, hogy dolgoztam konyhán emberekkel, és bőven láttam ezt-azt. Állat meg az a drágalátos felmenőd, aki sajnos a világra hozott.

2023. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
39%
Aki olyan helyen dolgozik, ahol nem tartják be a higiéniai előírásokat, az egy állat. Aki asszisztál ahhoz, hogy emberek életével játszanak, azt minek nevezzem?
2023. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Olyan országokban van jelentős kultúrája az utcai ételeknek, ahol ezt az év majdnem egészében lehetővé teszi a klíma. Magyarországon van nagyjából 5-6 ilyen hónap, Thaiföldön meg 12.
2023. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Jól lakna a magyar.
2023. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!