Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki pártok nem is...

Ellenzéki pártok nem is akarnak kormányváltást, vagy pedig a stratégiájuk nagyon rossz?

Figyelt kérdés

2022-ben:

5.448020 millió ember szavazott.

Ebből 3.060706 millió szavazat ment a Fideszre.

2.387314 millió ellenzéki voks.

A részvételi arány is elég nagy volt: 70.21%


Ebből nem az következik, hogy a fidesz szavazókat kellene átcsábítani ellenzéki oldalra?

Ha a kampány nagyrésze csak abból áll, hogy szidjuk Orbán Viktort meg a fideszt, akkor aligha fog sikerülni a kormányváltás. Inkább azt kellene hangsúlyozni, hogy miben lennének jobbak a jelenlegi kormánynál.

De ez 2018 után is látható volt. Az nem hoz eredményt, hogy sz@rozzuk a fideszt, ahogy csak tudjuk.


2023. júl. 25. 13:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%
Az egy kicsit erős hogy el akarták veszíteni ismervén a hataloméhségüket, de nem feccöltek bele sok energiát hogy nyerjenek. Persze volt pénzszórás meg kampány de az kimerült az ellenzék lejáratásában. Az látható volt bizonyos körökben hogy készülnek a hatalom megosztására (koalicio) és menekítik a vagyont (külföldi szálloda vásárlások nem csak a vejkó részéről). Az bennem is felmerült hogy pihennek négy évet és közben sujkolják hogy náluk minden jobb volt, esetleg a koaliciós partnerre kenik a rossz gazdasági mutatókat ha hatalmon maradnak.
2023. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Emlékeztek még a jobbik ti loptok plakátkampányára ?

Akkor nagyon durván megemelkedett a jobbik népszerűsége. Aztán jött az ÁSZ büntetés és Vona is "úgy döntött" hogy kiszáll.

Ez a kampány nekem azt mutatta hogy nem mindegy hogy ki áll a politikai üzenet mögött. Vonáékkal működött de a jelenlegi ellenzék bármit üzen süket fülekre talál. Erről kellene elmélkedni egy kicsit a politikus uraknak.

2023. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

"Aham, szóval nincs érv."


Időpazarlásnak tartom egy jól láthatóan alkalmatlan, mentálisan súlyosan beteg ember elleni érvelgetést, meg aztán szükség sincs rá.

Arra sincs szükség, hogy te elkezdj érvelni mellette, inkább be kellene látni, hogy döglött lóra tettetek, és tanulni a hibából.

De ti soha nem tanultok semmiből.

2023. júl. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
58%
Szóval nincs, csak az ugatás. ;)
2023. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem elég, hogy még mindig a döglött lovon ülsz, de ráadásul fordítva is.

Nekem nincs szükségem arra, hogy érveket sorakoztassak fel a saját véleményem mellett, az én szavazatom elérte a célját. Neked kellene engem meggyőznöd, ahhoz az első lépés az, hogy stílust váltasz.

Az előző válaszom utolsó mondatát pedig a legnagyobb jóindulattal ajánlom figyelmedbe, gondolkozz el rajta

2023. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ah, szóval most már csak vélemény, eddig tényként tálaltad... :D Hát a véleményed meg leszarjuk, az a helyzet.


Állítottál valamit, amit képtelen voltál bizonyítani. És nekem kellene győzködnem téged? LOL, leszarom kire szavaztál, váljék egészségedre! Mindenki annak szavaz bizalmat, akinek akar, meg akihez gerince van... ;)

2023. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem 3 dolog.


1. Az ellenzéknek már nincsen mediafelülete.

Semmilyen szinten nem jut el az ellenzéki ajánlat a választókhoz.


2. A fidesz felkeszült arra, hogy az ellenzék nem veszi fel a mandátumát. Ilyen helyzetekre van letrehozva a mhm és lesz még több is. Hogy legyen az eu felé felmutatatható látszat ellenzék.


3. 2 millás havi fizu azert, hogy csak ülsz egy szó nélkül a parlamentben.

Mo viszonylatban havi 2 milla elképzelhetetlenül sok pénz...amiért megalkudnak a képviselők.

2023. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!