Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki pártok nem is...

Ellenzéki pártok nem is akarnak kormányváltást, vagy pedig a stratégiájuk nagyon rossz?

Figyelt kérdés

2022-ben:

5.448020 millió ember szavazott.

Ebből 3.060706 millió szavazat ment a Fideszre.

2.387314 millió ellenzéki voks.

A részvételi arány is elég nagy volt: 70.21%


Ebből nem az következik, hogy a fidesz szavazókat kellene átcsábítani ellenzéki oldalra?

Ha a kampány nagyrésze csak abból áll, hogy szidjuk Orbán Viktort meg a fideszt, akkor aligha fog sikerülni a kormányváltás. Inkább azt kellene hangsúlyozni, hogy miben lennének jobbak a jelenlegi kormánynál.

De ez 2018 után is látható volt. Az nem hoz eredményt, hogy sz@rozzuk a fideszt, ahogy csak tudjuk.


2023. júl. 25. 13:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

"MZP miért nem hiteles?"


Ne tedd magad nevetségessé.


"Az MKKP miért nem hiteles?"


Mzp-nél mindenképp hitelesebb, de ez azért még elég kevés.

2023. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
61%
#9: Én ugyanazokat a mondatokat hallottam az emberektől az ellenzékről, amiket a Fidesz kiemelt és felhangosított, mást nem. Érdekes, hogy több ismerősömnek is felvetettem néhány dolgot az ellenzékről, nem tudtak róla. Elutasították, de a többség azt se tudta, hogy mit utasít el. Hallott valamit róluk és ez alapján döntött, ez az igazság. Biztos volt olyan, aki meghallgatta mindkét oldalt és a Fideszt részesítette előnyben, én nem mondom, hogy nem. De a többség nem így hozta meg a döntését.
2023. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

"De hát mindenki rendszerváltást követelt tőlük, meg összefogást"


Az a mindenki egy kicsit erős, nem gondolod? Kisebbség, ezt a szót kerested. Az azért kevés egy "rendszerváltáshoz".

2023. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%

"Ne tedd magad nevetségessé"


érveket akarok látni, nem pedig vergődést. abból van elég itt, már unom


"Mzp-nél mindenképp hitelesebb, de ez azért még elég kevés."


Aha, szóval nem tudsz rájuk semmi rosszat mondani, de neked kevés. Nem véletlenül te azok közé tartozol, akik valami messiást várnak, mert a magyarnak még mindig A király kell?

2023. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
61%

"Az a mindenki egy kicsit erős, nem gondolod? Kisebbség, ezt a szót kerested. Az azért kevés egy "rendszerváltáshoz"."


Hát én ezzel a véleménnyel találkoztam, sajnos. Nagyjából az MKKP-nál kötöttünk ki mi, akik nem akarták.

2023. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

14. Nem én vergődök, hanem te. De nézd vissza a választás éjszakáját, amikor az a hiteles ember a családját rángatta fel magához a színpadra, hogy ne legyen olyan magányos. Akkor még én is megsajnáltam azt a nyomorultat.



Az amúgy komolyan érdekelne, egy mkkp-szavazó mit remél?

2023. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%

Aham, szóval nincs érv.


Tehát azért nem hiteles, mert a családjával volt ott, nem pedig...?


"Az amúgy komolyan érdekelne, egy mkkp-szavazó mit remél?"


Hogy egyszer a magyar meglátja a fától az erdőt. Mondjuk attól, akinek az szabja meg a hitelességet, hogy kivel áll nem áll az ember a színpadon, nem pedig az, hogy ezt mondta és nem úgy volt, vagy ilyesmik, hát, attól sokat nem remélek, nyilván.

2023. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen körülmények között mondjuk kutya nehéz dolguk lett voolna, szóval biztos nem bánnyák annyira, hogy nem nyertek. Üres az államkassza, többsében lenne így is a fidesz-kdmp, tehát semmit nem tudnának átvinni normálisan. Ráadásul most az inflációt rájuk fognák, hogy lám, amíg ők voltak kormányon, nem ez volt. Nem brüssszelre, a háborúra, vagy az eura.
2023. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a fidesz volt a legjobban meglepődve hogy ekkora fölénnyel nyertek.
2023. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%

19


Én egy ideig azt hittem, hogy veszíteni akarnak, és 4évet pihenni, meg elvitetni a válság miatti balhét azzal, aki elég bátor hozzá, hogy aztán lehessen egy emútnégyévvel megint 10évet bebetonozni.

2023. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!