Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Borsod megye jövője?

Mi lesz Borsod megye jövője?

Figyelt kérdés
2023. júl. 22. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Akartad írni Vármegye!!
2023. júl. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne? Az ország leggyorsabban fejlődő megyéje jelenleg. Nagyon sok cigányt sikerült áttelepíteni az ország többi részére, ha esetleg emiatt aggódnál.
2023. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Olyasmi mint az ukranokkal.

Az ukik szállodakban, berelt pecókban laknak és úgy jönnek melózni.

A cigókèrt meg megy a busz reggel bivalyba sznádra, felvesz mindenkit és hozzák őket melózni.

2023. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagy fejlőődés előtt áll a megnevezett megye.
2023. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy legyen!☺
2023. júl. 22. 16:48
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon sok rejtett erőforrással rendelkezik. Tehát gyorsan fog fejlődni.
2023. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem írnám le Borsod-megyét, én látok benne jövőt, még akkor is ha sokan mások már nem. Tisztában vagyok vele, hogy nagy a munkanélküliség, problémák vannak a cigánysággal, de ez nem fog így maradni.

Nézegetni szoktam az ingatlanárakat Borsodban, és a közeljövőben venni fogok ott egy kisebb ingatlant.

2023. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem tanáltam még ki, drága tesvírem
2023. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Borsod jövője? Egy dolog biztos. 100 éven belül biztosan megtörténik az, hogy Magyarország teljesen elveszíti Borsod megyét. Ugyanúgy Nógrád, Heves és Szabolcs megyét és talán még más megyét is. Cigány Autonóm terület lesz, lehet még akár teljesen új ország is. Most még nevettek az ilyen elképzeléseken, de jusson eszetekbe, ugyanez történt Trianon előtt is az elcsatolt területeken. A magyarok pont lesz*rták, hogy egyre több szláv, román, ruszin, szlovák gyermek született, meg is lett az eredménye.
2023. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
#9 nem lesznek cigány autonóm területek. Az már tényleg olyan lenne mint mordor, ami a valóságban teljesen életképtelen.
2023. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!