Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számítasz rá, hogy Magyarorszá...

Számítasz rá, hogy Magyarország hamarosan Romániával háborúba keveredik ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 19:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7: Hagyjuk ezt a független Erdély mesét. Kezet kéne csókolnod, hogy ide visszakerülhetsz.
2023. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9: Az ilyeneket, mint te, nyilvánosan kellene felakasztani.
2023. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11 Te meg s.gget, hogy egyáltalán szóbaállunk veletek! Ahogy nagyapám mondogatta mindig: székely sz@rta a magyart! Na eszerint ugass te Erdélyről!


Az anyád p.csája csókolja meg neked kezedet, de forrón!


Erdély akkor is büszke és lélekben erős volt, amikor ti a török pasáknak szalutáltatok, vagy a Habsburg császár s...ében labanckodtatok, úgyhogy te csak ne mondd meg, az erdélyieknek mit akarjanak! Én se mondom meg, a táposok mit hogy intézzenek a maguk házuk táján!

2023. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenre nem kell a közeljövőben számítani. Kivéve egy esetet: ha kirúgnak minket a NATO-ból (Orbán erősen munkálkodik ezen), akkor védtelenek maradunk és a románok megtámadhatnak minket. Bár még akkor is kicsi erre az esély, ahhoz egy nagyon hülye és nagyon soviniszta román kormány kellene.
2023. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Semmi jó nem sülne ki ebből, még a gondolat is riasztó. Valószínűleg a románok kezdenék, bevonulnának Magyarországra. Az EU, NATO, egyéb szervezetek szét tennék a kezüket, nem csinálnának semmit, szokás szerint, burkoltan igazat adnának a románoknak, ahogy szoktak. A magyarok visszatámadnának, de nem sikerülne, mert lássuk be kevés a hadseregünk, plusz akkor a NATO, EU elkezdené a románokat segíteni. AZ eredmény az ország megsemmisülés, eltörlése lenne. A maradék részeket megkapnák a környező országok. A magyarság szép, lassan eltűnne.
2023. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15-ös: Szerintem addig, amíg NATO-tagok vagyunk, erre nem fog sor kerülni. Még eddig nem is volt arra példa, hogy egyik NATO-tag megtámadta volna a másikat. Valószínűsítem, hogy ezt a NATO szabályzata is tiltja, de nem vagyok szakértő.
2023. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ebben a cikkben elemzik, mi lenne valószínűleg két NATO-tagállam közti harc esetén:

[link]

2023. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16-os: Persze tiltja, csak abból indulok ki, hogy a románok mindig balhéznak Erdélyben és az EU-t sem izgatja, egy emberi jogi szervezet nem lép semmit.
2023. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!