Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek úgy, hogy a...

Nem érzitek úgy, hogy a magyar társadalom egy igen jelentős részének túl nagyok az igényei?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem az egyik barátommal. Szóba került a tanárok kapcsán belengetett 800.000 ft-os fizetés. Egyikünk se hisz benne, de nem is ez a lényeg. Mondtam ennyiért szívesen dolgoznék. Erre azt mondja akkor is ha bruttó? Mert akkor már szerinte nem olyan jó. Tényleg ott tartunk, hogy a több mint félmilliós nettó sem elég? Tényleg csak akkor elégedett a magyar, ha évente ötször a Seychelle-szigeteken nyaralhat? Semmi sem elég?
2023. júl. 11. 22:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

" Szóba került a tanárok kapcsán belengetett 800.000 ft-os fizetés. Egyikünk se hisz benne, de nem is ez a lényeg. Mondtam ennyiért szívesen dolgoznék. "

Hat hajra, mire varsz? Eleg nagy a tanarhiany, jelentkezz batran. Ennyi penzert a hulyenek is megeri, nem?

2023. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Az oktatás és a tanárok helyzete kb. 20 éve el van hanyagolva, de most Orbánék alatt lett a végletekig lesüllyedt, lerúgott, lezüllött. És amíg a Fidesz van, addig a helyzet nem lesz jobb. Ezzel a 800 ezres tanári fizetéssel meg lehet dobálózni, de ugyan már gyerekek, ki hiszi ezt el? Ha csak némi igazságalapja lenne, már észrevehetően többen jelentkeznének tanárnak, de ennek nyoma sincs.
2023. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted nagy igény az, ha valaki nettó nem egészen 1500 Euróra azt mondja, hogy az annyira nem jó?
2023. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Az igényekkel csak ott van baj, ahol a gyatra teljesítményhez magas igényszint társul.
2023. júl. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mint lakos vagyok elégedetlen? Nem én építettem Hatvanpusztán vityilót több miliárdért. Nem én emeltette a fizumat havi 3 milliával. Akkor ki az elégedetlen? A kapzsiságot egy kicsit feljebb keresd.
2023. júl. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt gondolod kérdező, hogy nem a zsemle a kicsi, hanem a pofánk nagy?
2023. júl. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a normális ember a jobbra törekszik. Csak a vidéki suttyó fidesz bunkók szeretnek a fosban hemperegni. Közben tapsolnak a propagandához miközben a szájukba szarnak...


Egy normális ember pedig mindig fejlődik, többet akar, keresi a lehetőségeket.

2023. júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig ez a kérdés mutatja nagyon jól, hogy a magyar társadalom nagy része proli jobbágymentalitású, aki egy 1300 eurós fizetésre is valami túlzott luxusigényként tekint.
2023. júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A bruttó 800 ezer egyáltalán nem egy elszállt igény manapság. Nézd már meg, mi mennyibe kerül.
2023. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
áldozathibáztatás
2023. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!