Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szánalmas már ez a pad-átf...

Nem szánalmas már ez a pad-átfestéses harc, ami az LMBTQ meg a Fradi ultrák között zajlik?

Figyelt kérdés

Mint két hülyegyerek az dedóban.


[link]



2023. júl. 11. 16:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
Ezek egyike sem az lmbt privilégiuma. Nincs joguk eldönteni, hogy csak az lehet jó, aki velük van. Orbán is ugyanezt csinálja.
2023. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
68%
Én is ferencvárosi vagyok. Csak el kéne kapni ezeket a kis g&ciket és jól megverni. Mármint a rongáló fradistákat.
2023. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%
Na megérkezett az elfogadás. :D
2023. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
El kéne lopni azt a padot 🤣
2023. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%

"Számomra simán csak szomorú a történet és megmutatja hogy ez az ország mennyire balkáni szinten van gondolkodásilag."


Számomra meg az a szomorú, hogy valaki azt érzi, hogy a b*ziszínűre festett pad provokáción kívül bármire jó itthon.

Ez nem az elfogadás hirdetése, hanem lóphasz, a homofóbok triggerelése meg újabb ok, hogy "melegpropagandáról" lehessen pofázni.

2023. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akié a pad, olyan színűre festi amilyenre akarja.
2023. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Bele sem merek gondolni, milyen keserű élete lehet annak, akit zavar egy kis színes festék látványa egy olyan padon, amit amúgy sosem használ. Megjelennek lelki szemeim előtt az ultrák, amint egy nyári eső után habzó szájjal próbálják zöld-fehérre festeni az égbolton megjelent szivárványt. Egyértelmű, hogy rengeteg látens meleg van köztük, és tulajdonképpen valahol egy kicsit szánom is őket, amiért ennyire nem képesek elfogadni magukat, a viselkedésük miatt viszont nem érdemlik meg az együttérzésemet.
2023. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Én amúgy nem értem, hogy miért látens melegezitek a homofóbokokat... Ez is hülyeség.

Ennyi erővel lehetne látens cigányozni, látens feketézni, látens zsidózni stb.

Nem látens melegek, csak gyűlölettel téli emberek.

2023. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
*teli
2023. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mintha valóságos Pankráció-vb menne...
2023. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!