Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre több olyan könyvet...

Egyre több olyan könyvet fóliáznak be, amelyekben nem jelennek meg LMBTQ karakterek. Miért? Legalább utána nézhetnének mit tartalmaz a könyv...

Figyelt kérdés

2023. júl. 9. 13:34
1 2
 11/17 anonim válasza:
94%

Az LMBTQ történetek befoliázása előtt jártál már könyvesboltban?


Mert azelőtt is befoliázták egyes könyveket ezzel megvédve az értékűket; például Harry Potter illusztrált kiadású könyvek, vagy az Az könyvek, aminél 2 részt tudsz venni.


És mielőtt vita kerekedne, én sem támogatom a befoliázást több szempontból se.

2023. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezelőtt nem sikerült eljutni könyvesboltba? Rengeteg könyv, még szakácskönyvek is gyakran be vannak fóliázva, hogy a sok hülye lapozgatással ne tegye tönkre őket.
2023. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 "7-es: eddig nem úgy volt hogy a társadalom 1%-a tartozik az lmbt közé"


Nem, ilyennel csak a jobberek hitegetik magukat. 5 ès 10 szàzalèk közè tehető a szàmuk a biszexekkel együttvève.


"Szóval akkor alátámasztod a sejtésemet és növekszik a számuk. "


Milyen sejtèsedet? Te kitalàltad hogy eddig 1 szàzalèk volt most meg màr tìz. Jòl bizonyìtottad a sejtèsedet a kitalàlt premisszàddal 😂


Ennyi logikàval ne menj egyetemre, hanem inkàbb verj be pàr szöget, vagy tudom is én.

2023. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#12 A Soros terves Bohàr Dani könyvet kène jól becsomagolni, hogy megòvjàk az àllapotukat.


Mondjuk azt ùgyse veszi keg senki, mert akiknek ìròdott nem olvasnak könyveket.

2023. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Nem, ilyennel csak a jobberek hitegetik magukat. 5 ès 10 szàzalèk közè tehető a szàmuk a biszexekkel együttvève."


Itt igazából a társadalom 3,1 % van ilyen szinten.


Az 5 % amiről beszélsz az europai átlag. A 10 % meg a németek. Vagy spanyolok?

2023. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lenne már 5-10% ha a populáció többsége Afrikai, Ázsiai? Ott köztudottan nincsenek olyan számban mint a nyugati hemiszférában. Persze, mondanod sem kell, tudom a narratívát: “de ott is ugyanolyan számban vannak, csak elvannak nyomva és nemmerik felvállalni magukat”

Pár évvel ezelőtt még itt gyakorin is az 1-2%ot mondta mindenki. Kíváncsi leszek ha 20-25 év múlva már a 15-20% lesz a hivatalos narratíva, akkor mivel magyarázzák az emelkedést? Hiszen itt most nem arról van szó hogy hányan vallják magukat annak, hanem hogy a populáció hány százalékát teszik ki. A bevallottak emelkedésére rá lehet húzni azt a hazugságot hogy többen vállalják fel, a populációban történő emelkedésre viszont nem. Ott egyértelműen a mai propagálás eredménye mutatkozik majd meg, hogy ezeknek hatására a deviancia megnől, többen lesznek majd az érintettjei ennek a mentális “ferdeségnek”. Persze majd valami hazugságot akkor is ki lehet találni, hogy miért emelkedett meg a szám.

2023. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16 "Pár évvel ezelőtt még itt gyakorin is az 1-2"


Erről vannak kutatások, azokra kéne támaszkodnod, nem pedig arra hogy anonim emberek itt hasraütésszerűen mit mondanak.


Nem gondoltam volna hogy ezt magyarázni kell, de úgy tűnik erre te nem jöttél rá magadtól.

2023. júl. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!