Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy kommunista-náci párt...

Egy kommunista-náci párt (fidesz) szimpatizánsának mikor esik ez le?

Figyelt kérdés

Egyértelműen oroszpárti a médiája. Ukrajna hetente egyszer "nagyon nagy bajban van a fronton", hetente egyszer pedig "összeomlik" ja és az ukrán elnök volt már minden rossz (bohóc, b@zi, korrupt, stb) putyin ugye meg a szőrén üli meg a medvét szabadidejében.


Mikor esik le, hogy folyamatosan hazudnak nekik?



2023. júl. 8. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Soha, egy fidesz birka emlékezete tegnapig ér
Szerintem is az első válasz a helyes
13 szavazat
1 2
 1/11 szántóvető ***** válasza:
2023. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
kommunista-náci??? LOL, egyre nagyobb marhaságokat izzadtok ki.
2023. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2 Extraprofitadó? Árstop? Kamatstop?

Fajelméleti beszéd? Vírusként beállítása más embereknek?


Talán keresztény konzervatív jobboldali elemek ezek???? Hát a néppártból is kivágták a komcsi nácit :DDDD

2023. júl. 8. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Putyin rákos, meghalt 3x, az oroszoknak nincs már lőszerük sem katonájuk.

A szankciók működnek és térdre kényszerítik az oroszokat. Hogy mikor ? Hamarosan. De mikor lesz a hamarosan ? Hát nem sokára.

Ukrajna demokrácia. Ukrajnában nincs korrupció.


Mikor esik le, hogy folyamatosan hazudnak ?

2023. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Putyin rákos, nem elképzelhetetlen, a média ilyen, hamar átveszik egymástól a találgatásokat a médiumok, a fidesz média CSAK AZÉRT NEM, mert putyin úrra nézve a találgatás nem vet jó fényt. Valami alapja biztos volt, tudod, vannak titkosszolgálatok, de nem olyan bohócok, mint a magyaroké, akik azon röhögtek, hogy ki az a hülye, aki szerint oroszország megtámadja ukrajnát :DDD Gondolom a mieink kinyomozták, orbán a szemébe nézett putyinnak nem látta benne a háborút :DD Aztán meg a törlés mindenhonnan, amikor mégis a hülye USA-nak lett igaza :DDD

Nem tudok róla, hogy a halálhírét terjesztették volna, 3x is szóval bocsi de ez kamu.

Ukrajna demokrácia, ahol meg is választották Zelenszkijt és leszerepelt a korábbi orosz bábkormány, amikor a nyugathoz való közeledést amit a nép támogatott elvetette. Elsöpörte a népharag.

A szankciók működnek, az oroszok gáz részesedése az eu piacon töredékére zuhant, az árakat befolyásoló képessége elpárolgott. Az árak már régen visszaestek a háború elötti szintre egyébként. Az oroszok nem férnek hozzá a technológiához csak innen onnan sokszoros áron, az energiahordozóikat a keletnek tudják eladni bagóért. Tudom, ha holnap kivonulna MO-ról minden nyugati cég, a mcdonalds, lidl, aldi, kfc, autógyárak, bevásárlóközpontok ugye semmi nem változan igaz? Nem halnánk bele, az oroszok sem, akkor minden ugyanolyan, vagy jobb?

putyin el akarta foglalni ukrajnát legfeljebb 1 hét alatt, aztán bábkormány és rendelkezés rajta keresztül teljes ujkrajna felett. Ugye ez nem jött össze, sőt Kijev már céljaik között sincs, alul 4 megyét elfoglaltak, le is zárnák a háborút már megelégednének ennyivel is, beálltak védekezésre. Nyilván nem azért, mert elóóteli vannak katonával, lőszerrel és pénzzel. Szóval igen, a szankciók hatásosak.

Ukrajnában senki nem mondta, hogy nincs korrupció, korruptabb volt nálunk a háború elött, de az ukrán elnök elég keményen harcol ellene hogy megfeleljen az EU ezen elvárásának. Biztos vagyok benne, hogy ukrajna a háború után az EU tagjaként sokkal kevésbé lesz korrupt nálunk.

2023. júl. 8. 23:25
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez az objektív tájékoztatás ugye :D Nálatok a komcsi náci fideszben ilyen nincs, ott a fideszt kritizálni, vagy orbánt, az karakteröngyilkosság azonnal :D

Ellenzékről valótlant állítani meg pártolandó, a büntit majd közpénzből befizetik érte :D

2023. júl. 8. 23:29
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Jézusmárijatyaúristen

Az ilyen agyhalottak miatt menekültem el Magyarországról én is. Egy NATO-mentes országba mentem. És a fizetésem kb hatszorosa annak amit Magyarországon kerestem és az agyhalottak száma is sokkal kevesebb, szemben Magyarországgal, ami tele van ilyen kérdezőfélékkel.


Magyarország még mindig az ötvenes évek McCarthizmusában tart, valíd érvek helyett csak komcsizást meg nácizást tudnak felmutatni.

2023. júl. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Adolf Hitler hiveinek is csak akkor esett le hogy Hitler nem a legkiválobb vezető, amikor az Oroszok és az Amerikaiak elfoglalták Berlint.
2023. júl. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Te szerintem rèszeg voltál, amikor kiirtad a kèrdèst. Ennyire demagóg ès ostoba, talán mèg te sem lehetsz.
2023. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7


"Egy NATO-mentes országba mentem."


Nyilván egy darab ilyen ember nincs, aki aszerint választ magának új hazát, hogy ne legyen NATO tag :DDD (hacsak nem valamiféle üldözött bűnöző)

Nevetséges, hogy egy percig is azt gondoltad, ezt bárki is elhiszi :D

2023. júl. 10. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!