Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek!? Nem kínos ez a...

Fideszesek!? Nem kínos ez a videó? Mit árul el ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 6. 07:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
17%

28


Mélydemokratáék cikkei általában feltételes módban íródnak. Aztán jön a duma, hogy ők nem állították, csak feltételezték.

2023. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
85%

Hadházy az egyik legjobb, mindig kimegy terepre, és megnézzi hogyan költik el egyes emberek az unios pénzeket. Sok fideszes politikus lebukott már, lombkoronasétány, Villaépitések magáncélra unios pénzből...stb stb


Youtube csatornája is van, ott van vagy 100 ügy, érdemes megnézni a fideszeseket ahogy lebuknak.

2023. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
8%

32


Ehhez képest mindig csak egy Elios üggyel jönnek az ellenzéki szavazók, amiről kiderült, hogy nem is lopás volt. Szóval Hadházy csatornájáról miért nem szemezgetnek?

2023. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom miért nem, pedig tök jó csatorna, ez az egyik kedvencem.


https://www.youtube.com/watch?v=x0enotjecVg&ab_channel=Hadh%..


:DD

2023. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
80%

Hadházy a magyar nép lelkiismerete!

Orbán a magyar nép tolvaja!

Nem elhanyagolható különbség!

2023. júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
8%

35# ezen jót röhögtem!!

Én személyesen ismerem a szekszárdi állatorvos " urat", meg az itteni szőlőbizniszeit, az őcsényi repügetéseit, nő meg anno, amikor még praktizált...ott minden volt, csak lelkiismeret nem, meg számla sem!

Orbán Viktor jól megfogalmazta, egy szőrét hullató, sunyi róka.

Itt Szekszárdon el sem mert indulni, a város szégyene?!

2023. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
12%

32


A déli határt elég szorgalmasan elkerüli.

2023. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
15%

#26

Itt nem a honvédség gépéről van szó hanem, hogy "én nem adtam hozzájárulásomat, hogy elköltsék a pénzem" felböffenésről. Ha Orbán a fizetéséből (ami adóforintokból van) vesz valamit ahhoz is kell hozzájárulás? És ha az ellenzéki képviselők teszik ezt?

2023. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
73%

38- Orbán nem vett semmit a a saját pénzéből; a honvédségnek nem profilja a vezértrutymók családi légi-taxiztatása az adófizetők pénzén!

Orbán egy koszos tolvaj.

2023. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
61%

#39

"a honvédségnek nem profilja a vezértrutymók családi légi-taxiztatása az adófizetők pénzén!"

Ebben éppenséggel nagyon nagy tévedésben vagy. Teljesen megszokott dolog, hogy az államfők és kormányfők honvédségi gépeket használnak.

[link]

2023. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!