Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek!? Nem kínos ez a...

Fideszesek!? Nem kínos ez a videó? Mit árul el ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 6. 07:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
21%

#20


Megírta a Telex, minden rendben, valóban így van :)

Melyik linken szerepel az a hangfelvétel ahol Orbán utasítja a pilótát?

2023. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
22%

17


Engem is zavar, hogy bamba ellenzéki politikusok az én adómból kapnak fizetést. Szóval mi a teendő?

Plusz honnan tudod, hogy Orbán repcsizése pont az szja-ból lett fizetve, és pont a tiédből?

2023. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
78%

22, tudod, mennyi minden zavar engem? Miért raknak csalamádét a hamburgerbe, miért nem tesznek valamit a gyermekszegénység ellen, miért ilyen szr még mindig a sör Magyarországon, pont annyi közük van hozzá, mint az ellnzéki politikusok fizetésének Orbán repüléséhez.


Attól, hogy a szomszédod elkövet egy bűntényt, még nem leszel felhatalmazva, hogy te is elkövesd.

2023. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
92%
21, nem a Telex, direkt kerestem olyan cikkeket, amik nem a Telex irták. És megjegyzem, hogy nem a Telex rendelkezik rekordméretű vesztett sajtóperrel, és mivel ezen cikkek sem kerültek korrigálásra, valószinűleg valós adatok lettek közölve.
2023. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
16%

#17

De akkor ilyen alapon minden lopás, bármit is csinál akármelyik politikus.

2023. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
87%
25, nem, akrámelyik politikus nem használja a honvédség repülőgépét magáncélra. Orbán Viktor és miniszterei használják a honvédséget magáncélra és nem akármelyik politikus.
2023. júl. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
15%

26


De honnan tudják mélydemokratáék, hogy az a repülés Gipsz Jakab szja adójából lett kifizetve?

2023. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
21%

27, ezt a mélydemokratáktól kell megkérdezni. De, mivel Magyarországon történelmi hagyományai vannak a sajtópereknek, gyanitom, hogy, ha valótlan adatokkal lennének ezek a mélydemokrata cikkek megtöltve, már millió kiegészitő cikk jelent volna meg, hamisan állitottuk kezdéssel. Nyilván a kormány nem olyan gáláns, hogy ezeket a "hazugságokat" megtorlás nélkül hagyja.


Ajánlom a mélydemokratákat megkérdezni a forrásról.

2023. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
98%
Én azt mondom, hogy bárcsak ez az 1000 km-es kiugró lenne a legnagyobb baj a Fidesszel!
2023. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
20%

Hadházy szánalmas vergődése...Ő egy ócska, megélhetési politikus. Csinálja a balhét állandóan, de egyszer emberére fog akadni...úgy megnézném, hogy jó pofán veri majd valaki.

Előbb utóbb bekövetkezik...

2023. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!