Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konkrétan miért hiteles MZP?

Konkrétan miért hiteles MZP?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 A kérdező kommentje:

nem orbán, de kvázi gyurcsány és továbbra sem sikerült megmagyarázni, hogy a komplett gyurcsányklánt miután bevitte a hátán (arcán) a parlamentbe, akkor ezért miért is nem terheli legalább egy kis felelősség


ráadásul azontúl, hogy orbán orbán még mindig a legjobb a felsoroltak között

2023. júl. 2. 17:34
 22/79 A kérdező kommentje:

"De igazabol Donath Annara is kivancsi lennek, vagy Bajnaira, Hadhazyra, de semmikepp sem 2/3-dal senkire. Eleg volt mar a kiskiralykodasbol."


Bajnait már láthattad. Önálló gondolatok nélküli ember, akinek egyetlen jelentős teljesítménye szintén egy mosópor karakter, mert ugye annak idején gyurcsánnyal együtt lopták szét a kiszvagyont.

Gyurcsány, Bajnai, Schiffer ezek együtt ültek ott a KISZben, és egyedül Schiffer volt az aki felállt és azt mondta, hogy ehhez nem asszisztál.

Schiffert egyébként aki talán eddig a legközelebb állt a hitelességhez egyébként kivégeztétek.


Donáth Annára én is kíváncsi lennék, akinek annyi a világnézete, hogy minden ami ideológiailag elvárt az a fidesszel szemben "ebben a formában nem".

Egyébként gondolom ő is MZP mércével "hiteles" ember, egy józsibácsi diplomával.


Hadházy meg pfff :). Na őt is megnézném, illetve nézem, hogy milyen gazdája zuglónak. Ja, köszi. Egy újabb nagyon hiteles pofa.

2023. júl. 2. 17:38
 23/79 anonim ***** válasza:
100%

10-es Orbán egy politikai bűnöző.

Mivel Orbán egy bűnszervezet vezetője ezért az önéletrajzába főleg bűncselekményeket lehetne írni.

2023. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:
MZPnek pedig gazdasági bűncselekményeket ennyi erővel
2023. júl. 2. 17:59
 25/79 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező biztos hogy troll vagy mert ennyire ostoba nem lehetsz
2023. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 A kérdező kommentje:

szeirntem meg inkább azaz ostoba, aki nem tud érvelni


szerintem egyébként MZP egy apapótlék sokakanak, azért imádják ennyire

2023. júl. 2. 18:03
 27/79 anonim ***** válasza:
100%

"szeirntem meg inkább azaz ostoba, aki nem tud érvelni"

Épp ezt mondjuk mi is :D

2023. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 A kérdező kommentje:
aha, és akkor miért is hitelesebb képviselője ez az MZP nevű termék, mint az én organikus józsibátyám szomszédom?
2023. júl. 2. 18:06
 29/79 sörpocak ***** válasza:
100%

"Akkor a szomszéd Józsibácsit szeretném inkább"


De Józsi bácsinak hol van a vezetői és politikai tapasztalata?

Egyébként persze, Józsibácsi is lehet vezető politikus, hisz Tarlósból is egy egyszerű mérnökemberként lett hosszú ideig főpolgármester.


MZP-re lehet azt mondani, hogy jól elszúrta a kampányát és az országos politikai karrierjét nem tudta beindítani, de ez nem a hitelességén múlt és nem is annak fokmérője az.

2023. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező nézegesd a videóit és megtudod a választ

[link]

2023. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!