Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konkrétan miért hiteles MZP?

Konkrétan miért hiteles MZP?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
91%

Látom kérdező, Te erősen elfogult vagy és van egy rendkívül erős negatív véleményed Márko-Zay-rólés csak ennek a megerősítését várod.

Az a kép, amit a fidesz média festett Márki-Zay-ról hamis. Összevágott videók, kiforgatott mondatok az alapjai. Nem beszélt össze-vissza, a fidesz média manipulálta úgy, hogy ezt lehessen mondani. Ha megnézed az eredeti, vágatlan beszédeket rájössz, hogy milyen okos ember valójában.

2023. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
100%
#10 Hogyan jön ide Orbán és a mosópor? Minden rendben van nálad? :D
2023. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 A kérdező kommentje:

"másrészt van releváns szakmai tapasztalata és vannak referencia munkái, amik alapján látod, hogy valóban jól dolgozik."


Akkor a szomszéd Józsibácsit szeretném inkább, mert neki is vannak ilyen szakmai referenciái (asztalosként) - tehát egy hiteles ember akit nem lehet csak úgy átverni szakmaiatlan dolgokkal, neki ez a szakma ez a kisujjában van


Járt már külföldön is, ausztriában is ácsolt tetőszerkezeteket és túristaként is megfordult már jópárt országgal. Mindenhol szívesen fogadták, tehát ebből a szempontból is hiteles ember lenne, aki az ország képviseletében is megállná a helyét.


A múltkor ki kellett hívni a tűzoltókat, mert a tűzhelyen gondolt szalonnát sütni. Egy ilyen ember bátor, sokoldalú és nem fél kockázatni. Ilyen emberre van szüksége az országnak is.


A multkor megkérdeztem tőle, hogy mennyi lett az újpest - fradi rangadó. Bízva benne, amivel nem id élt vissza, hiszen tudta, hogy nem láttam. Azt mondta 3-3. És azáldóját ebben az emberben aztán lehet bízni! Az őszinteség a miniszterelnöki munka alappillére.


Azt hiszem sikerült röviden összefoglalni, hogy miért józsibácsi legyen a miniszterelnök, kavitálisaihoz nem fér kétség, és hát az is mellette szól, hogy ő nem orbán.

2023. júl. 2. 17:19
 14/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozom a megszállott MZP-fanatikusok közé, de annyit meg kell adni neki, hogy legalább nem volt része sem a NER-nek, sem a Gyurcsány-korszaknak.
2023. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 A kérdező kommentje:
a gyurcsány korszaknak csak azért nem, mert hála az égnek elverték 22ben
2023. júl. 2. 17:21
 16/79 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem volt jó elgondolás összeállnia Gyurcsányékkal, de ez azért korántsem egyenlő azzal, mintha 2010 előtt MSZP-s lett volna.
2023. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 A kérdező kommentje:

"Az a kép, amit a fidesz média festett Márki-Zay-ról hamis. Összevágott videók, kiforgatott mondatok az alapjai. Nem beszélt össze-vissza, a fidesz média manipulálta úgy, hogy ezt lehessen mondani. Ha megnézed az eredeti, vágatlan beszédeket rájössz, hogy milyen okos ember valójában."


Megnéztem, ugyanaz. Egyébként a jobbos média mindent kommentár nélkül adott le róla. Amiket mondott annak meg semmilyen kontextusban nem lenne értelme.


A programjáról meg süt, hogy fogalma sincs az országról.

Ezt az embert küldjük putyinnal tárgyalni a gázról meg az olajról?

Mert ez a kritikus kérdés, minden másban józsibátyám is alkalmas és hiteles.

2023. júl. 2. 17:24
 18/79 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem Orban

2. Nem Gyurcsany

3. Nem valami szelsoakarmi nacista kommunista fasiszta szar

Nekem kb ennyi a kriterium most mar csak, nem tobb. Mzp pont jo lett volna, minden kriteriumot teljesit. Beszelni nem tud, de kivancsi lettem volna ra, hogy mihez kezd, mert amugy szimpatikus figura.

2023. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
100%
De igazabol Donath Annara is kivancsi lennek, vagy Bajnaira, Hadhazyra, de semmikepp sem 2/3-dal senkire. Eleg volt mar a kiskiralykodasbol.
2023. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
92%
Fölösleges bármilyen érvet írni a kérdezőnek, egy kőbuta fidesz-jobbágy.
2023. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!