Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy olyan szabályoz...

Támogatnál egy olyan szabályozást, ami betiltaná a húsfogyasztást?

Figyelt kérdés

A húsfogyasztás a természet szándékos pusztítása, állatjólét semmibevétele, egészségügyi problémáink fő okozója (szívbetegség, elhízás és a cukorbetegség). Ha betiltanánk a húsevést, azzal növelnénk az esélyét a bolygó megmentésének.

Egyáltalán nem abszurd az a gondolat, hogy a húsfogyasztás illegális legyen. Rengeteg olyan dolog volt régen, amelyek akkoriban teljesen általánosak voltak, és amelyek ma már illegálisak, mint például az épületeken belüli dohányzás.


Vegán étrend sok esetben egészségesebb, mivel gazdag rostokban, vitaminokban és ásványi anyagokban, miközben csökkenti a telített zsírok és koleszterin bevitelét.

Ideje a húsfogyasztás elleni harcot felerősíteni.


2023. jún. 28. 23:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

#20


Én nagyon szeretem a növényi kajákat is, de mégis hogyan viszonyuljak ahhoz, hogy amikor egy kiló zöldség vagy gyümölcs drágább mint ugyanannyi hús?


A zsíroskenyér 1200 forintos kenyérből 2000 Ft-os zsírból és 500 Ft-os hagymából, vagy 1200 forintos zöldpaprikából már lassan luxus.

De ha margarinos, vagy vajas kenyeret akarsz, az sem olcsóbb.

2023. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
27%

21

Nyilván le kell az árát csökkenteni, ha minél többen vesznek növényi terméket lemegy az ára !

2023. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

#22


Miért? Attól olcsóbb lesz az alapanyag, meg a munkabér?

2023. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23%

23

Nem tudom miről karattyolsz


[link]


4500 ft a hús eredeti



[link]


650 ft a zöldség /kilogramm!



Szerintem vagy kamuzol a növényevéseddel vagy a matekon csúnyán megbuktál ,de általános iskolában!!

2023. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%

#24


Ja, hogy neked csak a marhahús a hús és csak a répa a zöldség!

Akkor nem csodálom ha nem tudod miről karattyolok.


Kaliforniai paprika, spárga, karfiol, brokkoli, koktélparadicsom, padlizsán? Ezeket ismered?


Disznóhúst a vallásod tiltja?

2023. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%
Add mar fel! Naponta jossz ezzel a vegan baromsaggal. Te igy szereted, mi ugy. Egy csulkos pacal az elet csaszarsaga!!!
2023. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell betiltani, át kell állni mesterséges husra.
2023. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!