Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes emberek miért érzik...

Egyes emberek miért érzik feszélyezve magukat Andrew Tate miatt?

Figyelt kérdés
Vegyük a telexes szójafiúkat havonta hoznak olyan cikkeket,hogy Andrew Tate nőgyülőlü,bizonyítékok nélkül mindenféle emberrablónak meg bűnözőnek nevezik,pedig tiszta sor,hogy a legnagyobb bűne,hogy egy férfi egy olyan világban,ahol bűn férfinak lenni,és,hogy szembesítette a világot Klíma Gréta életellenes,zöld kommunista nézeteivel.

2023. jún. 28. 14:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
#16 nem vádoltam meg senkit semmivel, tényeket közöltem. A férfiak követik el a nemi erőszak 99%-át. Tény. Ha a nőt megerőszakolják, jellemző az áldozathibáztatás. Ha megoldást talál, olyan helyet, ahol ez nem történhet meg, akkor meg az a baj. Mit kellene csinálni? Ha óvatos vagyok az q baj, ha nem, akkor meg k*va. Mit kellene és hogyan csinálnom, hogy ne zaklassanak és eroszakoljanak meg, és ne is legyen a kicsi lelkednek sértő, hogy nem akarom hogy megerőszakoljanak? Hallgatom a megoldási javaslatokat kedves válaszoló!
2023. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

De igen, vádoltál. A nevmásokkal tisztában kell lenned. A TI azt jelenti, hogy engem is beleértesz. Lehet, hogy inkább neked lenne szükséged arra a szótárra? :D

Ami a megértésedet illeti, már harmadszor írom, hogy hasonló problémára milyen reakciókat kapok, csak mert egy másik csoporttól szenvedem el. Te nyugodtan fröcsöghetsz itt rám és bűncselekménnyel vádolhatsz, de ha én csak tizedennyit mondok arról a bizonyos kisebbségről, akkor az sérti a kis lelkecskéteket, ahogy te mondod. Ha problémád van azzal, hogy azt a hozzáállást kapjátok, amit ti adtok, akkor nem lehet, hogy magatokon kellene elgondolkozni? :)

2023. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#22 bocs, nem tudtam, hogy nem a férfiak csoportjába tartozol. Akkor viszont nincs probléma. Egyetértesz, a férfiak követik el ezeket a bűncselekményeket, tehát ez tiszta sor.

Továbbra is hallgatom a megoldási javaslataidat.

2023. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

Amennyiben tartod, hogy MI erőszakolunk, akkor most azonnal sorold fel név szerint, akiket én bántalmaztam!

Akkor a második felét még mindig nem sikerült értelmezni. Megpróbálom leegyszerűsíteni neked: Hogyan védekezzek a cigányok ellen anélkül, hogy rasszizmust kiabálnátok?

2023. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
17%
#23, igaz, hogy férfiak erőszakolnak, de a férfiaknak nagyon kis része. Az áldozathibáztatás is kevesek "sportja". Ne ítéld el az összes férfit. Tanulj önvédelmi technikákat.
2023. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
46%
Akkor nem a férfiak követik el ezeket a bűncselekményeket? Ha nem tetszik, hogy a saját csoportotok ilyen, az nem az én problémám. Talán a férfitársaitokkal kellene ezt elrendezni, hogy rossz fényt vetül rátok miattuk. És én inkább megyek olyan szórakozóhelyre ahol nincsenek férfiak, mint azt lesni, hogy mikor kell a paprikasprayért kapnom.
2023. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
És miközben ti itt gyilkoljátok egymást, a kérdező vihorászik otthon...
2023. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem a cigányok követik el ezeket a bűncselekményeket? Talán velük kellene ezt elrendezni. És én inkább megyek olyan szórakozóhelyre ahol nincsenek cigányok, mint azt lesni, hogy mikor rabolnak ki, késelnek meg.
2023. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
73%

Én férfi vagyok, de nem veszem magamra, amikor valaki azt mondja, hogy a férfiak így meg úgy. Ember, vagyunk 4milliárdan, ennél tágabb csoportba nehezen sorolom be magam. Ezért aztán nem is érzem magam megszólítva egy ilyen általános "Ti" alany miatt.

Ha cigány lennék, is ugyanez lenne a helyzet.

2023. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a cigánybűnözés szóra sem lehet panaszod, mert azt sem kell magára venni annak, aki nem bűnöző.
2023. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!