Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes emberek miért érzik...

Egyes emberek miért érzik feszélyezve magukat Andrew Tate miatt?

Figyelt kérdés
Vegyük a telexes szójafiúkat havonta hoznak olyan cikkeket,hogy Andrew Tate nőgyülőlü,bizonyítékok nélkül mindenféle emberrablónak meg bűnözőnek nevezik,pedig tiszta sor,hogy a legnagyobb bűne,hogy egy férfi egy olyan világban,ahol bűn férfinak lenni,és,hogy szembesítette a világot Klíma Gréta életellenes,zöld kommunista nézeteivel.

2023. jún. 28. 14:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Nemi alapon bélyegzed zaklatónak kollektíven a férfiakat. És még ti vagytok felháborodva, amikor valakinek rossz tapasztalatai vannak a cigányokkal és ez a viselkedésében is megjelenik.
2023. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%
#11 igazából ez tény, hogy a férfiak követik el a szexuális erőszak/visszaéléses bűncselekmények 90%-át. És ahol nincsenek férfiak, ott ilyen bűncselekmények sincsenek/alig vannak. Ha az a kérdés, hogy szeretném-e hogy esti szórakozás közben zaklassanak-e vagy sem, akkor ne haragudj, ha olyan helyre megyek, ahol garantált, hogy nem lesz ilyen. Ha zavar, akkor az erőszakos férfitársaiddal beszéld meg, hogy ez csúnya dolog, hogy egyáltalán igény van erre.
2023. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%

"A telex szerint rendben van férfiakat nemi alapon kitiltani valahonnan."


Női mosdóba akarsz járni vagy mi a gond?

2023. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
16%

Ha én mondok tényeket a cigányokról, akkor az a válasz, hogy:

-Hazudsz, ezt csak kitaláltad, náci vagy!

-Kiragadott példa, elszigetelt eset, nem szabad általánosítani.

-Az egész a társadalom hibája, amiért nem elég támogató velük.

-Minek mentél oda? Minek provokáltál?

2023. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
78%
Ha az összes erőszakos bűncselekmények/nemi erőszak stb 90%-át ők követik el, akkor jogos lesz ez a megállapítás. Azt nem tudod vitatni, hogy a nemi erőszak elkövetői 99%-a férfi ( [link] Ez tény. Ez elég alap az általánosításhoz, nem? A férfiakkal óvatosnak kell lenni, mert állatok. Bocs. Ti követitek el ezeket a bűncselekményeket. Ha meg megerőszakolnak, akkor megy az áldozathibáztatás. Most van olyan opció hogy ezt elkerüljük nőként, most meg ez a baj. Pontosan mit kellene csinálnunk?
2023. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
3%

Most konkrétan engem vádoltál meg olyan dologgal, amit sosem követtem el. Mindezt a nemem statisztikái miatt. Na ennyit arról, hogy ti a sztereotípiák és a diszrkrimináció ellen vagytok. :D De a muszlim bevándorlók terrorcselekményeiről már mindenki kussoljon.

Bár te legalább nyíltan felvállalod a férfigyűlöleted. Ha én csak feleennyire kemény kifejezéseket használnék, a magadfajta már ensz csapatokért kiáltana. :D Igaz, a cigányokkal kapcsolatos közbevetéseimről bölcsen hallgatsz, mert te sem tudod megmagyarázni, hogy akkor miért van rendben a bűncselekmémy tagadása, relativizálása és az áldozat hibáztatása és a nemi erőszaknál miért nincs.

2023. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
16. Férfiakra vonatkozott amit mondott, nem picsogó fürdős k#rvákra. Ne aggódj, nem rád gondolt szerintem.
2023. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Tehát nem tudsz érvet mondani, marad a személyeskedés. :) A komoly, intellektuálisan felsőbbrendű liberálisok. :D Természetesen az "a férfiak állatok" kijelentéssel semmi probléma nincs. :)
2023. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a nemi erőszakok 99%-át férfiak követik el, nem jelenti azt, hogy a férfiak 99%-a elkövető. Ettől függetlenül szerintem nyugodtan legyen bármiből csak férfi vagy csak női, kocsmából, klubból, fodrászatból, wc-ből. Engem nem zavar, nem érdekel, nem veszem magamra. 27F
2023. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
29%

"Tehát nem tudsz érvet mondani, marad a személyeskedés. :) A komoly, intellektuálisan felsőbbrendű liberálisok. :D Természetesen az "a férfiak állatok" kijelentéssel semmi probléma nincs. :)"


Milyen érvet mondjak valamire, ahol már a premissza egy baromság? Szótárazd ki a premissza szót, ha kell.

2023. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!