Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A dollárbaloldal a guruló...

A dollárbaloldal a guruló dollárok miatt fog vesziteni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 27. 10:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
2%

10# nél ismét minden hülye szembe jön az autópályán.

Sok hypno hozzászólást olvastam, legalább meggyőzött, hogy miért is veszít mindig ez a balliberális katyvasz.

Irigység, zsigeri gyűlölet, csúsztatás... olyan igazi prolik lehetnek 🤫🤫

2023. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
#11: Amikor valaki kimondja az igazságot, akkor hirtelen milyen érzékenyek lesztek és jön a sértődés, meg a fenyegetés, hogy ezért majd megint ti nyertek. Senkit nem érdekel már, hogy ki nyer, a kormány már leválthatatlan demokratikusan. És nem, nem azért, mert hypno leírja gyakorin, hogy mit gondol.
2023. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

12


Igen, sohasem az ellenzék a hibás, mindig más:)


Olyat is olvastam tőletek már, hogy az emberek a hülyék, hogy nem szavaznak egy alkalmatlan ellenzékre!

2023. jún. 27. 11:23
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
#13: Én látom az ellenzék hibáit is, viszont azt is, hogy egy ilyen propagandagépezet mellett nincs az az ellenzék, amelyik labdába tudna rúgni. Mert lejáratnák, még mielőtt bármit letehetne az asztalra.
2023. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Főleg, ha az ellenzék is külföldi érdeket szolgál ki!


Én nem láttam semmi akaratot a magyarok megsegitésére tőlük!

2023. jún. 27. 11:30
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
#15: Ez a külföldi érdekeket szolgál szöveg megint egy olyan dolog, amit a propagandagépezet ültetett a fejetekbe. Meghallgattam mindkét oldalt, utánaolvastam, elmentem eseményekre és egyáltalán nem volt olyan érzésem, hogy külföldi érdekeket szolgálna.
2023. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
3%

14# jöttök itt a propagandával, meg diktatúrával...

Baromság!

Nektek ballibernyák oldalon is ott a média, sőt netes médiában "erősebbek" vagytok.

A lové is jön szépen az USA ból, azért milliárdokból már lehetne mit csinálni.

Egy S baj, hogy a gazdáitok szinte mind tehetségtelen, megélhetési politikusok, akiket pont ti tartotok hatalmon.

A magyarok többsége átlát a szitán, és bizony azokból nem két, akik a nemzeti érdekeket azonnal feladnák a hatalomért...

2023. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
87%

A politikában képben lévőket kérdezem, én sajnos fiatal vagyok és nem értek hozzá:


1. Az nem számít ilyenkor, hogy a "guruló dollárok" konkrétan tizedét nem jelentik annak az összegnek, amit a kormány kampányra elszórt, a mi pénzünkből ráadásul? Ki lehet számolni, konkrétan szerintem 1-1 médiumba többet nyomtak bele különböző alig-gyanús alapítványokon keresztül.


2. Ha a külföldi érdek kiszolgálása gondot jelent, akkor miért szavazunk arra a Fideszre, ami non-stop kiszolgálja a külföldi nagyvállalati érdekeket? Kezdve a magyar szakszervezetek szétverésével és a magyar munkaerő filléresítésével.


3. Nettó azt csinálják amivel az ellenzék ellen kampányoltak. Vagy a politikában csak arra kell figyelni, hogy ki mit mond & hány helyen teszi ezt, a cselekvés már mindegy kategória?

2023. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
2%

18# tényleg fiatal vagy, vagy jatszod a hülyét.

Akkor felvilágosítást tartok neked.

A Fidesz tudatosan, mondjuk profin épített egy stabil szavazóbázist. Ez nem egy két év volt, amivel pedig meg is tartja őket, ez a legfontosabb, az a kormányzati ciklusokban végzett munkája!!

Aki tudja milyen volt a Gyurcsány korszak, átélte és megérte, az többet nem akarja... de ahhoz hogy a Fidesz ennyi időn keresztül hatalomban maradjon kétharmaddal, ahhoz tenni is kellett.

Hidd el a legtöbb ember azt nézi, hogy a saját élete miként alakul, nem érdekli a guruló dollár annyira...

Ezt kell megérteni, és az a helyzet, hogy az ellenzék egyfolytában, már legalább 10 éve csak azt szajkózza, hogy minden rossz, mindenki lop, stb.

Ez kevés és kevés is lesz.

Ezt utoljára 2002 ben tudta sikeresen átverni az SZDSZ nevű mocskos képződmény.

Már nem ez számít...

2023. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
89%

#19: "Hidd el a legtöbb ember azt nézi, hogy a saját élete miként alakul, nem érdekli a guruló dollár annyira..."

Bár nem a 18-as vagyok, de erről azért nem vagyok meggyőződve. A fideszes ismerőseim pont, hogy ezekkel érvelnek, amikor a Fideszre teszik le a voksukat. Neten is ezt látom, ez a kérdés is ennek bizonyítéka. Biztos vannak, akiket ez hidegen hagy, de sokaknál igenis hatásos. A mélyszegénységben élők között a legmagasabb a Fidesz támogatottsága, arra nem lehet azt mondani, hogy azért szavaznak a Fideszre, mert olyan jól alakul az életük. Nem, egyszerűen csak hallanak valamit, amit elhisznek és csak rosszabb ne legyen alapon újra és újra rájuk szavaznak. Amíg az emberek nem jobbat akarnak, hanem megelégszenek azzal, hogy csak rosszabb ne legyen, addig nem lehet fejlődni.

2023. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!