Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaza van itt...

Szerintetek igaza van itt Velkovics Vilmosnak a liberális tanárokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Szerinte ők rontják igazán a magyar oktatás minőségét.


2023. jún. 20. 07:42
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
6%
Aki tanítás HELYETT megy tüntikézni, azt nehéz máshogy értékelni.
2023. jún. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%

Mi az, hogy liberális tanár?

Több szerzetes tanárt ismertem, akik szerették, ha a diákjaik szabadon gondolkodtak. Ők liberálisak voltak? Ők rontották az oktatás minőségét?

( [link]

2023. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
Hogy a fenébe ne lenne igaza, főleg azok után, hogy Rákay Kálmán telesirta a sajtót pár hónapja, mindenhonnan kinácizzák őket és elüldözik a gyerekeit. Egy ilyen országban, ahol szabadon lehet fasisztázni iskolákban, mi ez, ha nem liberalizmus? Be is tiltanám és helyette lehetne mindenre használni az Orbánt, mint 1 szót. És az lenne az igazi, mint a Diktátor c. filmben.
2023. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
17%

2#


Olyan, aki lmbt propagandát tol.

Voltak,vannak ilyenek.


Ahova én jártam, ott tartottak "tolerancia tréninget" pedig egy budapesti gimnázium volt.Annyi a különbség,hogy 2010 előtt megtehettek ilyen perverzségeket.

2023. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
84%
4, aki lghdt propagandát tol, azt régen szexuális felvilágositásnak hivták. Te a szexuális felvilágositást akarod betiltatni?
2023. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
23%
5: Nem, marha nagy a különbség az LMBTQ propaganda és a szexuális felvilágosítás között.
2023. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
20%

5#

Nem.Szexuális felvilágosítást a biológia tanár tartotta, a nemi betegségekről szólót meg egy orvos.


A tolerancia tréning külön kötelező (!) foglalkozás volt és olyanok tartották, akik nem az iskola alkalmazottai.

2023. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek vázold már fel az iskolában lévő szexuális felvilágositás és az lghdt közti különbséget. Mikor kaptál melyikből egészen pontosan?
2023. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
88%

Liberális tanár az,

- "aki tanítás HELYETT megy tüntikézni";

- "aki lmbt propagandát tol".

Komoly és jól meggondolt definíciók.


Már régen tanítottam, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy tanár az óráin "lmbt propagandát tol".

2023. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
12%

9#


A nemrég lebukott pedagógiai asszisztens is tolt lmbt propagandát órán.Ő aktivista is volt.


Ezért lenne jó, ha lmbt aktivista nem dolgozhatna oktatásban, köznevelésben.

2023. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!