Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mire fizetik...

Magyarországon mire fizetik az emberek a TB-t, amikor gyakorlatilag mindenhol többhónapos várólisták vannak, az ellátások minősége kritikán aluli, és sokszor az orvosok bánásmódja a betegekkel is förtelmes?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Belegondoltam, hogy államiban is ennyi lenne? Akkor meg az, amit a fizukból levonnak, az meg ahhoz kevés lenne"


Pontosan. Nem tudom pontosan mi az, amit kerek-perec a TB-keret áll, de döbbenet költségek vannak. A nagybátyám rákos. Kéthetente kemó, hetente vérvétel, mivel legyengült, táppénzen van. Jelenleg bent fekszik az onkológián. Ha csak ezen keresztül megnézem, hogy ezek milyen pénzek...

2023. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10, 11


Ebből a szempontból ez olyan mint a gépjármű kötelező biztosítás. Az az évi pár tízezres összeg milyen kár rendezését takarja be?

Nagyjából semmilyenét. Egy alkatrészcsere anyagára sem biztos hogy kijön belőle, nem hogy a munkadíj.

Viszont a legtöbb autós nem okoz balesetet, vagyis ugyan fizet, de miatta biztosítónak nem kell.


Ugyanígy az emberek többsége nem betegszik meg, vagy ha igen, nem igényel drága ellátást.

2023. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Engem legkésőbb pár héten belül mindig fogadtak, semmi panaszom nem volt sem az ellátásra, sem az orvosokra."


Akkor te egy olyan nagyvárosban élsz, ahol ketten laktok, te meg az orvos.


Vagy te vagy a párttitkár. :)

2023. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Felségjogra.
2023. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mire hármat számolsz!
2023. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!